Suzuki GSX-R 750 (1996)

Vlastník KrtekBazi
Vloženo 18.9.2017
Aktualizováno 5.4.2018

Vloženo: 10.04.2018, Uskutečněno: 10.04.2018, Stav tachometru: 46036 km, Zhlédnuto: 8x

Dnešek opravdu lákal k tomu ,aby člověk sedl do sedla a trochu se provětral.Tak jsem tedy udělal.Jelikoš chodím do práce né jak každý normální člověk,který má normálně volné víkendy ,tak se s bráchou zatím pěkně míjíme a jezdíme každý sám,což mě docela mrzí No nic,vzal jsem svoje GSX-R 750 z roku 1996 dnes na výlet na Ještěd.Krásně jsem si to šupajdil s babičkou do Liberce,počasí nádherné,jen ten vítr mě štval,ale pohoda.Krásně jsem se od Liberce vydrápal nahoru a pak dolů směrem na Mnichovo hradiště,dole jsem se ještě otočil a dal jsem ty zatáčky ještě jednou,babička šlape uplně perfektně a nové gumy Mittas sport fungujou skvěle. Dojel jsem nádhernejma cestama do Mnichova Hradiiště kde už na mě svítilo hladové oko a tak jsem tam zastavil na Benzině a doplnil babičku po okraj 100 oktanovým benzínem,pak jsem si obědnal párek v rohlíku a pití ,jdu platit a ejhle,nemám prachy Na motorku si totiž vždy beru menší peněženku,jenže jsem si do ní dal jen doklady a peníze jsem nechal ve druhé Dopadlo to tak že jsem na čestné slovo slíbil že peníze ještě dnes dovezu a tak jsem také udělal Šup 60 km domu pro prachy a 60 km nazpět ,takže jsem se dnes krásně projel bezmála 300 km Musím už projed taky Ducatku,aby nezačala žárlit ale na druhou stranu má letos slíbené Rakouské Alpy,tak tam se najezdí dost a dost.Ducati zatím letos najeto jen 14 km do servisu a zpátky a Gsx-r už 620 km,takže docela nepoměr,ale napravím Už se těším na společné jízdy v bandě.

mar36 (4) napsal 13.04.2018 v 22:02

Ty rošťáku, být v Liberci a ani se nestavit.
Máš to moc pěkný, už se těším na společný výlet.
Jen tak mimochodem, kteráže to pumpa dává zadara benzín?

elvis78 (133) napsal 11.04.2018 v 14:16

dobrý, já jsem nakoupil břizolit

-Jandys- (16) napsal 11.04.2018 v 00:21

dobře jsi pořešil a parádně se projel

Milanek13 (48) napsal 10.04.2018 v 20:23

Hlavně ,že si tě nechtěli na té pumpě nechat na nucené práce .
Snad brzy vyrazíme společně.

• Nedělní jízda na Ještěd

Na dnešní den jsme měli já a bratr naplánovanou odpolední jízdu na naších starých strojích z důvodu oživení baterek a doplnění 100 oktanového benzínu na zimu,protože tyto staré karburátorové mašiny po zimním spánku na 10

Vloženo: 08.09.2019
    Uskutečněno: 08.09.2019
  • Allride shou 2018

Právě jsem se vrátil z Allride shou 2018 a bylo to lepší než loni.🤗🙂😁 přidávám pár fotek.

Vloženo: 26.10.2018
    Uskutečněno: 26.10.2018
  • Sobotní obr akce v Holešovicích

Uplně to sem nepatří,ale chci se podělit o pár fotek ze sobotní akce Legendy.bylo to super cca na 5a půl hodiny. (y) (y) :-DD

Typ: Sraz
    Vloženo: 13.06.2018