Kawasaki VN 1700 Classic Tourer (2014)

Vlastník mazel1500
Vloženo 17.9.2017
Aktualizováno 17.9.2017

Chtěl jsem něco novějšího data výroby. Byla to jasné hned na první pohled, že bude moje.

Motorka koupena od FIRMA:CC moto (Plzeň 26) - Prodejce velmi solidní. Vstřícné jednání, mohu jen doporučit. motorka dovezena z USA s věškerými myslitelnými doplňky. Při prodeji najeto 6500Km.

První dojmy - První dojem? Nejdřív obrovský respekt, ale po prvním rozjezdu bylo jasné, že budeme kamarádi. Oproti VN 1500 r.v. 1996 je to obrovský rozdíl.

Doplňky na motorce - Přední i zadní padáky, plotny i pro spolujezdce, uzamykatelné kufky, plexi.

Zatím najeto 1000Km a pořád je to pecka. S každou další jízdou je to jen a jen lepší. Motor má výkonu na rozdávání, brzdy na takto velkém a těžkém stroji (390Kg) opravdu brzdí a oproti VN 1500 je cestování neskutečně pohodlné. Oceňuji úložný prostor, opravdu solidní brzdy s ABS, šestistupňovou převodovku a i tempomat. Zatáčky si přímo vychutnávám, je to prostě polykač kilometrů.

Pro mně ideální stroj na dlouhé štreky.
Myslím, že toto je stroj až do mého motorkářského důchodu.
Manželka také oceňila obrovský rozdíl a konfortu cestování ve dvou oproti naší staré VN 1500.

Pokud by jste měl někdo manuál v češtině, učitě bych ocenil i za malou úplatu zapůjčení.
A jak už to tak bývá, tak se budu muset se jvojí starou motorkou rozloučit. Byla moje první a na tu se jen tak nezapomíná...

Pabli
Pabli napsal 10.05.19 v 14:03 10b.

Krásny cruiser

rline
rline napsal 12.04.18 v 07:06 10b.

Nádherná ať ti slouží

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 18.09.17 v 21:37 10b.

krásný stroj přeju hodně šťastných km tobě i tvé ženě snad někdy na cestách .

zain1
zain1 napsal 18.09.17 v 20:46 10b.

moc pěkná strojovna!

žižala.
žižala. napsal 18.09.17 v 17:47 10b.

Supr kousek.