Yamaha TDM 900 (2004)

Vlastník Svišťula
Vloženo 17.9.2017
Aktualizováno 4.11.2017

TDM - můj konečně splněný sen již od dětství

Motorka koupena od Vsetín

První dojmy - Přesně taková, jak jsem si ji vysnil. Zátah jak bejk. Skvělá na ovládání. Když jsem si ji dovezl , měl jsem z ní respekt, no a ten přetrvává. Když za to vezmu, mám co dělat, abych z ní neuletěl. ( kecám, je to prostě mazel)

Motorku bych doporučil pro - Pro mne. Chlap po čtyřicítce, který to má v hlavě srovnané. No a když chce zablbnout, tak klidně může, protože TDMko je pro každou špatnost

Doplňky na motorce - Moto má vyšší plexy, padací rám, chrániče rukou, hliníkové kufry vlastní výroby. (moto-kufry-st.netstranky.cz)

TDM 850 se mi líbila již v mládí, kdy jsem jezdil Yamahu RD 350 YPVS. Tehdy to byl ale finančně nedostižný cíl. Když poté začali vyrábět 900 moje tužby ještě narostli. Musel jsem ale dát přednost budování rodinného hnízdečka a rodině. Teď konečně přišel čas se nějak odměnit. No a tak jsem si ji koupil
S motorkou jsem spokojený. Nejraděj bych z ní vůbec neslízal. Je skvěle ovladatelná, přední brzdy super.
Má úplně skvělé sedlo, protože hodně klouže a když se mnou jede žena a já zabrzdím, tak se na mne celá krásně nalepí.
Údržba je jednoduchá. Po zakoupení jsem všechno běžné vyměnil. Poruchy se mi zatím vyhýbají. Přes zimu ji dám do servisu, ať jí dopřeji všechno, co si zaslouží.
Cestování je pohodlné, ať už s ní jezdím do práce, nebo na delší štreky.
Zatím je prostě skvělá

Piki
Piki napsal 01.03.19 v 16:15 9b.

TDMko bylo vždycky zajímavý. No a s hranatejma kuframa je to pecka...

myrryn
myrryn napsal 24.09.17 v 22:53

Milan1963
Milan1963 napsal 17.09.17 v 12:17 10b.

Sny se mají plnit. At' Ti i dál dělá radost. A s těmi kufry jí to sluší.

context
context napsal 17.09.17 v 10:15 10b.

Pěkná mašina a modrá je dobrá přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 17.09.17 v 08:36 10b.

Každej kdo něco dělá pro splnění svých snů by měl mít 10 bodů... I když má modrou motorku