Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník R998
Vloženo 12.9.2017
Aktualizováno 13.9.2017

Yamaha YZF-R1: (2002-2003) katastrofálny stav
Suzuki GSX-R 1000: (K5-K6) katastrofálny stav

První dojmy - Trochu mohutnejší superšport,ale s výbornou ovladateľnosťou,dostačujúcim výkonom a veľkým úložnym priestorom pod sedlom spolujazdca

Doplňky na motorce - Titanová koncovka výfuku zn.Akrapovic, tlmič riadenia zn. Hyperpro RSC

Po trojročnej prestávke som chcel kupiť moto Yamaha R1(2002-2003),ktorú som vlastnil v minulosti,prípadne Suzuki gsx-r 1000(K5-K6).Po dlhšom hľadaní na internetových inzertných portáloch a následných obhliadkach uvedených motocyklov,ktoré predávajúci uvádzali ako top stav sa jednalo vo väčšine prípadov o vraky patriace do zberných surovín.Zistil som,ze kúpiť zachovalý kus bude obrovský zázrak.Následne som našiel v ponuke HONDU CBR 929 RR,r.v.2001 s naj. 3.200 km,kúpenú na Slovensku,nehavarovanú v originálnom stave so servisnou knižkou a pôvodnymi pneumatikami z výroby.Aj keď Hondu CBR 929 RR som vôbec nemal v pláne kúpiť, zaujal ma stav,aký si predstavujem u 14 ročného superšporta.Po kúpe som vymenil olej,olej.filter,vzduchový filter,chladiacu a brzdovú kvapalinu, zhodil všetky kapoty a dokladne vyčistil. Hondu vlastním 2.5 roka, momentálne ma najazdených 4.100 km a som s ňou nadmieru spokojný.

Matesimo
Matesimo napsal 13.09.17 v 22:03 10b.

krasavice

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.09.17 v 03:46 10b.