Yamaha YZF-R1 (2005)

Vlastník ThominoB
Vloženo 11.9.2017
Aktualizováno 11.9.2017

Budu nabízet k prodeji. Žiji ve Švýcarsku. Moto po 10 tis pravidelný servis zde. Najeto 35. Akrapoviče. Brutální zvuk. Prostě královna supersportů.

První dojmy - Obrovský respekt. Po chvilce mi padla jak ulitá. Ta brutální síla spojená s brutálním zvukem mi umí zvýšit hladinu adrenalinu o 100%. Absolutně božská motorka. Tahle barva je naprosto dokonalá.

Motorku bych doporučil pro - Vyšší postavy a pro toho kdo se cítí.

Doplňky na motorce - Lazený výfuky od Akrapoviče s homologací. Racingové plexy, padáky. Proužky na ráfkách.

Původně jsem chtěl R6, když jsem se projel na R1, tak nebylo co řešit. Mám 185 cm a R1 je mi pohodlnější. Tenhle rok výroby se jim hrozně povedl a jako jediná ze supersportů vypadá jako má vysněná supersportovní motorka. Ostatní jsou buď moc futuristický, nemají tak sportovní vzhled nebo jim někde prostě na vizuálu něco chybí.

Motorka je silná jako prase, jezdím jí půl roku a je to opravdu nářez. Člověk si s ní rychle najde svůj limit kde chce jezdit. Motor tiká jak švýcarský hodinky, taky aby ne když je švýcarská :D brzdy jsou ostrý, podvozek tvrdej, ovladatelnost je prostě skvělá, spolujezdec tak na 5 km :D To není motorka pro dva :D úložný prostor na dopis od policajtů. Spotřebu neměřím :D prostě jezdím a když potřebuju tak natankuju asi tak každých 200 -250 km. Poruchy žádný nebyly. Pravidelně servisovaná, opečovávaná.

Nejlépe se cítí ve švýcarských horách. Jsou tu skvělý zatáčky a když ji dám napít do kopce tak trhá asfalt :D Nemusím mokrý asfaltky. Přes město, okolo jezera, nahoru do hor. Parádní.

Na cestování moc není. Tak do 300 km. Pak jsou záda prkený. Je to barový lapač, ne výletník :D

context
context napsal 18.09.17 v 19:49 10b.

Pěkná přeji hodně najetých km bez nehod a ať to lítá

Jarochson
Jarochson napsal 15.09.17 v 17:26 10b.

Za kolik budeš asi prodávat?

sooky
sooky napsal 14.09.17 v 19:54 10b.

uzasna

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.09.17 v 08:28 10b.

Lume123
Lume123 napsal 11.09.17 v 23:20 10b.

Dle RZ bydlíš v Curychu?..Ja bydlim u Svycarskych Hranic kousek od Konstanz.. mas pravdu,tady ss lítá nejlíp,měj se