BMW R 1200 GS (2016)

Vlastník ivulino
Vloženo 10.9.2017
Aktualizováno 17.9.2017

Tak mě to ježdění zase začalo bavit. Rozumím tomu proč to většinou v kategorii 40+ začnou chlapi chtít...

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Group (Ostrava - Moravská O - Spokojenost s prodejcem MAXIMÁLNÍ

První dojmy - Na mašině mi nic nevadí. Je velmi stabilní, pohodlná. Naklikáte si ji tak jak zrovna chcete.

Motorku bych doporučil pro - Je to pro vzrálé vyklidněné jezdce,kteří si občas chtějí zablbnout v zatáčkách, či dojet po poli někam na chatu.

Doplňky na motorce - Nižší stavitelné stupačky, plech na válce Wunderlich upěvněný na ochranné rámy. Víc nemám potřebu kupovat.

Vždycky jsem chtěl model LC ty starší typy se mi nelíbily Je to tzv. "interim model" tzn. technika a upgrady na motoru již pro rok 2017 tzn. Euro4 a upravená převodovka a nový design přístrojové desky avšak boky jsou obloženy plasty z modelu 2016.
Oproti F800 GS je to úplně někde jinde...podvozek si naklikáte v režimech: road, rain, enduro a dynamic. (pro enduro PRO musíte připojit takovou flashku ,ale to nepoužívám).
Po najetých 7tis. mohu konstatovat toto: nejčastěji jezdím v režimu ROAD, což mi připadá takový kompromis, jakmile najedu na rozbitou cestu přepnu si na ENDURO, mašina krásně změkne na tlumičích i na plynu. Stane se takovou "gumovou". Naopak režim DYNAMIC moc nepoužívám, mašina je taková moc ostrá na plynu a tvrdá na tlumičích. Režim RAIN si tam cvaknu jen v dešti.
Do terénu ji netahám , nemá tam co dělat. A ty prasárny co s nimi dělají na youtube taky nedělám. Když jedu po polní cestě s vyjetými rygoly (za sucha), tak se tam vede líp než 800GS.
Na asfaltu je obdivuhodná přesnost a stabilita podvozku na jakémkoliv povrchu. Mašina je vybavena qucksifterem (nahoru i dolu) , ale nepoužívám to-je to blbost. Podle mého názoru je takové "znásilňování" převodovky. Musíte tam rychlost kopnout silou , musíte to tam tak nějak "překopnout" a překonat nejaké vnitřní odpory. Kdežto když si zmáčknete spojku ,rychlost tak krásně zapadne sama "klap".
Posed je dokonalý, ochrana proti větru , sedlo žadný problem. Dokoupil jsem si jen nižší stupačky. Po delší jízdě mi nějak trnuly nohy jak byly zalomené - teď je to ok.

suzukipetr
suzukipetr napsal 17.09.17 v 21:07 10b.

prostě BMW a ještě GS !

findejs1310
findejs1310 napsal 17.09.17 v 18:17 10b.

Všichni 40+ ?? Nepřehánej dědku
Pěkná mašina ale má jednu chybuuuu...chybí ji dráty v kolech
Ale jinak za10.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.09.17 v 21:20 10b.