Honda XL 650V Transalp (2004)

Vlastník Frankie
Vloženo 9.9.2017
Aktualizováno 11.3.2019

Deník motorky
Nalezeno 6 záznamů

• Odpoledne s bručounem

Kdepak, nejedná se o čas strávený s nerudným důchodcem :-) Jedná se o narážku na ne zrovna přitažlivý zvuk tohoto stroje. A proč mám v deníku k Transalpu vyjížďku na jiném stroji ? Protože...nepředbíhejme. Mám dobré k

Vloženo: 20.10.2018
    Uskutečněno: 20.10.2018
  • Bosna 2018

Před týdnem jsem se vrátil z dovolené z Bosny, kterou Transalp úspěšně absolvoval. Trochu jsem se toho bál, ale nakonec jsme to zvládli skvěle. Ano, samozřejmě jsem věděl, že se nazutím terénních gum nestane přes noc z

Typ: Dovolená
    Vloženo: 25.06.2018
    Uskutečněno: 08.06.2018
  • gumy

V předchozím příspěvku jsem zmínil přezutí na "zimní" pneu, tak teď se k nim trochu podrobněji vrátím v souvislosti s další dnešní vyjížďkou. Co, že jsem tam vlastně dal ? Protože to mělo být na zimu, takže sem tam si

Vloženo: 24.11.2017
    Uskutečněno: 24.11.2017
  • Blátíčko...

A je to tady ! Konečně mám přezuto a můžu zkusit jak se Transalp chová v terénu. S partičkou endurářů jsme si dali pěkných cca 60km kolem komína. Moc to není, ale jak známo, v terénu se jezdí na zážitky, ne na kilometry

Vloženo: 24.11.2017
    Uskutečněno: 17.11.2017
  • první zimní

Ne že by to bylo v plánu. ostatně neplánované věci jsou vždycky nejlepší :-) Co mám vlastně na mysli ? Ale, celý týden se těším jak se půjdu o víkendu projet. Na sobotu hlásí déšť. Nevadí, mám přece kvalitní oblečení, bo

Vloženo: 16.11.2017
    Uskutečněno: 12.11.2017
  • montování

Jako u každé jiné motorky jsem se po koupi rozhodl pro nějaký ten servis. Samozřejmostí je výměna oleje a filtru a pak jsem se taky rozhodl kouknout na vzduch. filtr, ventily a svíčky. Jak to dopadlo ? Olej a filtr,

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.10.2017