BMW F 800 GS (2015)

Vlastník Vladimir1970
Vloženo 6.9.2017
Aktualizováno 23.2.2020

Jsem zpátky v mládí... Po tolika létech je to nádherný pocit. Modrobílá vrtule, která dělá radost.

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Group (Ostrava - Moravská O

BMW R 1200 GS: Pro mne už příliš velká.

První dojmy - Po 20 letech neježdění velký respekt. Postupně jsme si na sebe zvykali. Zpočátku jsme spolu jezdili jen kolem komína, ale postupn? jsme vyráželi na delší túry po ČR. Padla mi hned do ruky, jen jsem si musel zvyknout na velkou brzdnou sílu motoru. Předtím jsem jezdil jen dvoutakty.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo tento typ motorky má rád.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, blastry, sedlo Sargent, padácí rám, topcase, spodní kryt motoru, drobné hliníkové kryty.

Proč jsem si vybral tento model? ... srdcem a očima. Jezdím, kdy mi to čas dovolí, ale zatím nemám tolik km jako ostatní - cca 3,5 tis. km. Takže zkušenosti: Co jsem vyměnil bylo sedlo. Po 2 hodinách jsem nevěděl jak si sednout a komfort dosahu nohou na zem nebyl to co jsem očekával. Loni jsem tedy koupil Sargent sedlo a vše se vyřešilo. Motor se krásně vytáčí, ale zároveň umí jet na pohodu - kochačku. Brzdy jsou pro mne dostačující.

Frenkie65
Frenkie65 napsal 23.09.17 v 21:37 9b.

Ahoj. U mne to samé.Zpět do mládí po letech neježdění.R espekt,svoboda. Opravdu fajn.Ať se daří.

SJ90
SJ90 napsal 13.09.17 v 22:02 10b.

Jo ta barva jí prostě sluší
Ať Ti dobře slouž

task71
task71 napsal 13.09.17 v 06:04 10b.

Pítrs74
Pítrs74 napsal 07.09.17 v 23:21 9b.

Pěkná barva.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 07.09.17 v 23:03 10b.