Suzuki GSF 650S Bandit (2006)

Vlastník Dayo89
Vloženo 31.8.2017
Aktualizováno 29.5.2019

Pro mě jako začátečníka super motorka, nezáludná, jezdí klidně, manévruje se s ní hodně pěkně. Super pro menší postavy (mám 175cm a dosáhnu plně na chodidla)

Motorka koupena od pivrsmoto (Chrudim IV)

Yamaha FZ6 S2: cena

První dojmy - Motorka se mi líbíla od začátku. Autoškola proběhla na GSF 600 N a oproti ní je GSF 650S pro mě pocitově lehčí, manévrovatelnější, méně fouká :) a celkově je ovladatelnější. Brát s rezervou, dá se říct, že to platí o každé motorce mimo autoškolu :D

Motorku bych doporučil pro - Začátečník, menší lidi, nebudou mít problém se na motorku poskládat.

Doplňky na motorce - padáky, zadní kufr

Mám najeto pouze nějakých 500km. Delší jízda je v pohodě, ačkoliv jsem více nakloněn dopředu a nesedím přímo rovně. Brzdy jsou pro mě dostačující, ale jezdím klidně, takže brzdím prudce pouze v nouzovkách a zatím jsem vše ubrzdil.
Je to rok 2006, takže karburátor se sytičem. S tím zápasím, stále prozkoumávám jak správně nastartovat a naštelovat sytič, ale to se časem poddá. Hold občas startuju nadvakrát. po zahřátí motoru chytá na brnknutí. Takže kdo neměl dříve zkušenost se sytičem, může ze začátku trošku zápasit.
Bandit je lehce ovladatelný, do zatáček jde sám.

Jako první motorku bych ho s klidem doporučil. Ničím nepřekvapí, klidný čtyřválec.

DODATEK PO 2 LETECH:
Všechny neduhy co jsem měl kdysi, už nejsou :D Člověk se naučí časem věci jako startování se sytičem, výměna oleje, čištění řetězu atd.
Motorka od koupě prošla pouze servisem 24000Km (kdo ví kolik má v reálu, třeba víc, třeba vůbec). Funguje jak má, žádný problém. Přezutí kol, výměna oleje, to je prostě servis, který nemine nikoho.
Jezdíme s partnerkou a motorka má pro dva lidi výkonu dost, ale samozřejmě je znát, když člověk jede sám nebo ve dvou. Asi jediné co bych vytknul jsou brzdy, sólo je to celkem na pohodu, ale ve dvou bych občas (rozuměj krizovky) rád silnější brzdy, jinak jsou OK.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.09.17 v 01:34 10b.