Suzuki SV 650 (2000)

Vlastník jaycer
Vloženo 30.8.2017
Aktualizováno 1.9.2017

Vloženo: 09.11.2017, Uskutečněno: 29.09.2017, Zhlédnuto: 22x

Těsně před tím, než jsem přijel domů tak mi prskla žárovka hlavního světlometu, tudíž jsem si říkal, že je to asi věkem, ale i tak mi to nedalo spát a když byl státní svátek, vrhnul jsem se do proměření regulátoru dobíjení. ... Intuice neselhala Na baterii vytvářel přepětí a plně nabitá baterie z okruhu jeiž toto napětí nebyla schopna pohltit, tak jej poslala dále a prasklá žárovka byla na světě. Zároveň když jsem byl již u sundaného podsedlového plastu, tak jsem zkontroloval kabeláz a elektroinstalaci. Přišel jsem na vadné spínací relé, které bylo od teplého výfuku nataveno. Jak regulátor, tak i relé zakoupeny a vyměněny za nové typy.

• 5. 3. 2018 - Revize startéru

Už v únoru mě svrbilo zápěstí ale vydržel jsem to až do březnových dní kdy jsem začal pokukovat co bych mohl na motorce ještě před prvními dny udělat či skontrolovat. Výměna nenosných šroubů, které už vypadaly velmi nehe

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.04.2018
    Uskutečněno: 05.03.2018
  • 13. 9. 2017 - VYjížďka za Seč

Jednoho dne jsem měl více času a tak jsem se vydal směrem na Hinsko, musím uznat, že jsem to psychicky vydržel pouze do Hroního Bradla, neboť silnice č. 343 byla dotčena hladovou zvěří vykusující před zimním obdobím kusy

Vloženo: 09.11.2017
    Uskutečněno: 09.11.2017
  • 30. 9. 2017 - Cvičení a projížďka

S kamarádkou na stroji jsme si byli užívat posledních slunečních dní tím, že jsme cvičili vysedání "Na koci světa" kdo zná, tak ví :-) Mám co pilovat. Člověk když projíždí zatáčku, tak si přijde jak největší borec, ale

Vloženo: 09.11.2017
    Uskutečněno: 30.09.2017