KTM 1290 Super Adventure R (2017)

Vlastník tillda
Vloženo 30.8.2017
Aktualizováno 30.8.2017

Přechod ze silničního cestování na enduro. Pro mě země nepolíbená, jsem zvědav co čekat.

Motorka koupena od FIRMA:Racetool (Praha 4-Hodkovičky)

BMW R 1200 GS Adventure: Motorově mě po letech na sportovním čtyřválci vůbec neoslovila, jinak super motorka

První dojmy - Motor super, sportovní naladění. Asi budu spíš fanoušek čtyřválců, takže se s tím trochu sžívám.

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce enduro, ale něco akčnějšího než GSko.

Původně jsem chtěl GSko. Měl jsem to půjčený na 3 dny, najel jsem 1000km. Výborná motorka... ale neměl jsem z toho ten POCIT. Takové to že vám ta motorka pořád říká "Let's go!", pojeďme někam, šup šup! Předtím jsem jezdil na Kawasaki Z1000SX - 140 koní, čtyřvál. Víceméně když nad tím tak přemýšlím, tak jsem asi vybral podle toho že to mělo charakterem motoru blíž k tomu co znám.

- Topí to. Jsem zvědav příští léto. Snad někde na netu vymyslím nějakou izolační podložku či co.

- Úžasná ovladatelnost. Na dálnici asi malinko míň stabilní, ale nic co by vadilo.

- Dojezd zatím tak 350-400 (odzkoušených reálných, ne dle počítadla). Samozřejmě nádrž nikdy není dost velká, ale tohle už je na Evropu uplně super :)

- Brzdy: to by chtělo nějak pořešit, ty páčky. Příjde mi tam dlouhé prvotní promáčknutí než to zabere, jinak cajk.

Zatím zajíždím, uvidíme co dál :)

Dakna
Dakna napsal 19.10.18 v 10:52 10b.

Dobrá volba. Tady je ve dvou válcích to co u ostatních čtyřválců, akorát ten krouťák je tu brutální.

context
context napsal 06.09.17 v 03:59 10b.

Moc pekna tak at dlouho a dobre slouzi, hlavne kolama porad dolu a bez nehod

fsalac
fsalac napsal 01.09.17 v 12:03 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.08.17 v 23:31 10b.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 30.08.17 v 18:46 10b.

Když už , tak už! GS je nuda...stádní... Oranžáda, ať Ti dobře maká a zve "Šup, ŠUP", jak píšeš.