Kawasaki ER 5 (2001)

Vlastník brruno1
Vloženo 29.8.2017
Aktualizováno 6.6.2018

Je to super motorka, krásný vzhled, skvělá ovladatelnost, dobrá spotřeba to bohužel není můj případ, já koupil vrak.

První dojmy - První dojmy, mel jsem chuť se oběsit, ale před tím motorku zapálit. Ale není chyba motorky, nýbrž majitelů kteří ji vlastnili predemnou, zanechali na ni tolik šrámů že nevím jestli to spolu přežijeme.

Kdo to tu vymyslí? Min 1 Radek, min 2 ted 3 se pomalu bojím pokračovat dál, abych nemusel psát sloh. Motorku jsem jel koupit jako svítící, troubici a pojízdnou, nečekal jsem to, ale vážně troubila. Takže po ujetí 300 km jsem se dozvěděl že točí ale nestartuje, že svítí ale nebliká a že papíry jsou v depozitu. Dnes již motorka bliká a startuje, ale musel jsem si pohrát s ele. Vyměnit volnoběžkou, ozubené kolečko a zrepasnout karburátor. I tak máme před sebou ještě dlouhou cestu.

p_swobik
p_swobik napsal 09.01.19 v 09:24

no pěkný. V jaký jsi fázi? Když by jsi chtěl, přidej se ko skupiny na FB.. Kawasaki ER cz/sk.. Každý kutil a mekánik se hodí a každá rada se cení.

brruno1
brruno1 napsal 23.05.18 v 01:57

No to každopádně, jen škoda toho času a místa, zasloužilo by si to více, toto je, bohužel taková ta garážová honem přestavba 18leteho kluka, ikdyz mě je 2*18 . Přidáno video z prvního startu.

abbany
abbany napsal 22.05.18 v 06:47 10b.

o to víc ji budeš milovat

brruno1
brruno1 napsal 22.05.18 v 01:55

Díky, ale na fotkách vypadá líp než ve skutečnosti, málo místa, málo času. Je na ní hodně co vylepšovst, jako lakování, calouneni atd. Ale chtěl jsem si to zkusit a o to šlo. Fotky pridany

Hříbek
Hříbek napsal 21.05.18 v 11:56 10b.

Dobrá práce těším se na konečný výsledek a více fotek, ale už teď to vpadá dobře