BMW F 650 GS (2001)

Vlastník pokemon1
Vloženo 24.8.2017
Aktualizováno 24.8.2017

Po letech znova v jedné stopě a baví mě to.

Kawasaki ZR 7: Rád bych občas hrknul na polňačky,což s káwou asi nepůjde.

První dojmy - První jízda po letech byla spíše snaha udržet hovno v útrobách mého těla,protože přesedlat s jawy 250 na 650-ku GSo a ještě po 10-ti letech je fakt síla. motocykl jsem si ohmatával první den až do noci.

BMW 650GS jsem si vybral z důvodu možnosti jízdy jak na silnicích (99%) tak v terénu.
Jelikož jsem zakoupil starší stroj,tak postupně vychytávám mouchy abych měl stroj připravený na bezpečnou jízdu.
Na to,že bavorák má už 16-let za sebou a najetých 68 000km,tak jedinou vážnější závadu jsem našel prochcávající gufera na předních tlumičích.
Jinak bylo potřeba vyměnit všechny tekutiny a filtry.
Úložný prostor v motorce moc není,je potřeba mít kufra nebo alespoň tankback.
S motorkou jsem za týden ježdění nalítal neco kolem 800km a nejlépe se jí líbilo v zatáčkách na šumavě,jinak jsem s ní zkusil i lehčí terén(pole nepole,pangejty,polňačka,lesňačka,výjezd do vrchu v kamenitém terénu,mestský provoz a všude si vedla velmi dobře.na cestování chybí 6 rychlostní stupeň.
BMW 650 GS je vhodný na cestování i projížďky po poli.Posez je pohodlný a prdel začíná bolet až po 3 hodinách,záleží asi jak jí máte vystlanou prdelním sádlem.