Babetta 210 (1985)

Vlastník Varaník
Vloženo 21.8.2017
Aktualizováno 21.8.2017

Vloženo: 22.08.2017, Uskutečněno: 22.08.2017, Stav tachometru: 4500 km, Zhlédnuto: 19x

Takže krom nových pneu , gufer v motoru a karburátoru Dellorto jsem včera dal nový řetěz a o zub větší pastorek a nový šlapky. Dokoupil jsem i nějakou tu povinnou výbavu do kastlíku na cestu. Od lepení až po fajfku a spojku řetězu. Taky jsem doplnil do trubky rámu hustilku. To mně celkem překvapilo že to tam má být.-)
Rychlost se díky pastorku lehce zvíšila a po přidání více oleje do mixu přestal motor i cinkat v maximu Tacho ukazuje v křeči 60 km/h ale radar v obci asi jen 45km - tak nevim. Asi nahodim tacho z kola. To abych nepřekračoval rychlostní limity - že ano.

Ludvo (0) napsal 31.12.2017 v 19:45

Radari v obciach maju len orientačny charakter.Čo ma najviac prekvapuje že su nastavene väčšinou tak že ukazuju skôr menej ako v skutočnosti mate na tachometri a to aj v aute.Tak že ak máte auto tak ten obecny radar otestujte autom,potom budete vedieť či ten na babette ukazuje sptávne hodnoty.

Ludvo (0) napsal 31.12.2017 v 19:44

Radari v obciach maju len orientačny charakter.Čo ma najviac prekvapuje že su nastavene väčšinou tak že ukazuju skôr menej ako v skutočnosti mate na tachometri a to aj v aute.Tak že ak máte auto tak ten obecny radar ptestujte autom,potom budete vedieť či ten na babette ukazuje sptávne hodnoty.

• Zatím nejdelší cesta

Jezdím na ní do rachoty takže za dva dny nahrkáno 100 kiláků. Začínám jí věřit.

Vloženo: 23.08.2017
    Uskutečněno: 23.08.2017