Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1992)

Vlastník -Nio-
Vloženo 18.8.2017
Aktualizováno 2.1.2019

Poctivý kus železa co bude mít pro mě vždy své kouzlo.

Motorka koupena od MichalKimlo

Suzuki DR 800 Big: důvod neuveden
Cagiva Elefant 900: důvod neuveden

První dojmy - Já jsem se do té motorky zamiloval už v televizi když skákala na Dakaru přes duny. Od té doby po ní jen sním.

Motorku bych doporučil pro - Tahle motorka miluje hlínu. Měl by na ni sedat jen ten kdo to s ní myslí vážně a protáhne ji tam kde ostatní motorkáři končí.

Doplňky na motorce - Ten plastovej kufr už tam není (hnus), krosový řídítka, zvýšení řídítek o 30mm , progresivní podvozek, padací rám s kapsičkou , přepínání světel - možnost výběru kterým světlem budu svítit, kontrolky mazání a stavu paliva, vyšší štítek Givi, pneu Mitas samozřejmostí Ve skříni leží vykuchanej puvodní výfuk (pro lepší příležitosti)

Mám ji první den a najel jsem s ní 200Km takže nemám o motorce moc co říct. Je to prostě velký, ukutý z kusu železa a jede fakt hodně dobře.

Po týdnu ježdění jsme už trošku s motorkou kamarádi.
Celou jsem ji prolezl po mechanické stránce ať vím co od ní mám na cestách čekat. Na co jsem se podíval co se kapalin a seřízení týče bylo zanedbáno. Brzdová kapalina plná vody v barvě Kofoly, podvozek vrzal a plnej bahna, olej v motoru dolito čtvrt litru, spojka neseřízená ... prostě mazec.

Motorka mi až neskutečně sedla - ten progresivní podvozek je skutečně hodně moc dobrej.

Madlen1980
Madlen1980 napsal 29.01.18 v 20:22 10b.

dávám deset ...krásná je...

Jenik789
Jenik789 napsal 30.08.17 v 16:01 10b.

Proste S10

myrryn
myrryn napsal 26.08.17 v 12:47

Máťa123
Máťa123 napsal 21.08.17 v 13:18 10b.

ali77
ali77 napsal 21.08.17 v 11:13 10b.

Krasavec. Blahopřeji.