renocar_unor

KTM 250 SX-F (2007)

Vlastník yamahaboy
Vloženo 18.8.2017
Aktualizováno 16.5.2022

Oproti krosce 85 co jsem měl je to neskutečný rozdíl. Hned když jsem na ní poprvé jel fascinoval mě ten zvuk a požitek z jízdy, a na to že mám 193 cm tak tak dosáhnu na zem ...

Motorka koupena od Zape motor - Příjemný pán z Karviné. Jan Zaremba ze Zape motor doporučuji :)

Yamaha YZ 250F: V tu dobu nebyl žádný rozumný inzerát

První dojmy - Když jsem ji viděl myslel jsem že to néní ona že je to nějaká nová motorka. Když mi dovolili to nastartovat, byl jsem v ráji. Projel jsem ji a nechápal jsem, jede to pěkně a všechno tam strašně krásně fungovalo. Dojel jsem domů a hned jsem se jel projet a hned jsem věděl že jsem se zamiloval :) KTM je KTM :)

Motorku bych doporučil pro - Pro jezdce kteří už ví jak jezdit na krosce a pro vyšší postavy.

Doplňky na motorce - Zlaté kola gold talon

Protože když jsem vybíral motorku tak jsem hledal hlavně Yamahu a Hondu ale pak jsem náhodně najel na tipmoto a tam jsem ji uviděl byl to sice rok 2007 ale ta motorka je jako nová. Kolikrát v lepším stavu než kde jaká novější. Vypadala neskutečně v lepším stavu jsem motorku na bazaru neviděl. Motor je neskutečnej má krásnej zvuk a šlape jako hodinky. Brzdy jsou Brembo takže si nemůžu stěžovat :) Podvozek celkově když jedu do pole tak jedu jak po silnici je neskutečnej. Tyhle motorky mají dost problémy se startováním a to občas platí i u té mé ale to se musí trénovat a pak to bude ok :)