AJP PR4 240 Enduro (2016)

Vlastník serm
Vloženo 16.8.2017
Aktualizováno 16.8.2017

Pěkné endurko, celkově dobře ovladatelné. Pro mě ideální na učení.

Motorka koupena od Moto Říčany

AJP PR5 250 Enduro: Vyšší a dražší, nechtěl jsem investovat více.

První dojmy - Výborná ovladatelnost, rychle jsem si zvykl. Na silnici mě překvapilo jak se musí vytáčet a stejně jede relativně pomalu, do terénu se dopravuji po vlastní ose.Chybí šestá rychlost.

Chtěl jsem levnější stroj na začátky v terénu, ale zároveň s určitou kvalitu.
Klady: Ovladatelnost, kvalitní komponenty, servisní intervaly, cena, nezáludná hodná motorka
Zápory: Slabší motor, není možné při prudším výjezdu úplně stáhnout plyn, potom může chybět výkon. Když se to umí se spojkou tak nebude problém, ale je to těžší než s když je k dispozici více výkonu.
Náhradní díly - na skladě není nic. Na novou spojkovou páčku jsem čekal několik měsíců. (starou jsem poškodil, ale šlo s tím jezdit). Údajně pokud by byla závada fatálnější, dodací doba nového dílu bude rychlá.
Spojka -musel jsem si zvykat, že to chce více síly na ovládání jedním prstem, zvláště při nacvičování jemnější techniky.

Clint
Clint napsal 24.09.17 v 20:45 10b.

No vidíš, parádní pincek na blbnutí

serm
serm napsal 24.08.17 v 22:39

To jsem rád, že to takhle kladně hodnotíte Většina lidí tuhle značku vůbec nezná.

srsen600
srsen600 napsal 23.08.17 v 07:31 10b.

Měl jsem tu čest 3dny a +-200km (v terénu) parádní stroj !!! Jen ty přejezdy jsou otrava.Ale na technické pasáže moc dobré náčiní.I dlouhé výjezdy jezdila skvěle na dvojku a plný plyn bravůrně...Kdyby se ojetá objevila v bazaru okolo 50tis mám jí doma

125Marek
125Marek napsal 17.08.17 v 13:50 10b.

Ať to lítá Koukni kdyžtak do mého deníku tady na motokrářích a můžeš se inspirovat úpravou spojky Jinak PR4 je úplně ideální na naučení.