Honda CRF 250L (2017)

Vlastník raw1905
Vloženo 15.8.2017
Aktualizováno 16.1.2019

váhal jsem jen mezi verzí L a Rally, protože jsem nechtěl čekat, vybral jsem si L, která byla k dostání o necelý měsíc dřív

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - stejné jako teď, super svezení po městě a dokonce se dá jezdit i dál než za hranice Prahy, za tři dny jsem nejezdil 890 km (z Prahy do Rakouska a zpět), na dálnici to není tak funny, ale horské silnice a cesty, tak tam se ukázala silná stránka téhle úžasné motorky :-)

Motorku bych doporučil pro - skvělá volba jako druhá motorka ne každodenní ježdění, nebo pro mladý na nenáročné řádění v terénu, pro někoho kdo se chce dostat do obtížného terénu (nimrod, rybář apod.)

Doplňky na motorce - jen zásuvka na dobíjení

Sólo jízda bez záporů, i když to má drapáky, v městském provozu je to lepší než jezdit na skútru, ovladatelnost výtečná, je lehounká, akcelerace sporťákům konkurenceschopná, spotřeba 3,4 litry mimo město (ve městě jsem ještě neměřil), spolujezdec má "pohodlí" na krátké přejezdy po městě, určitě to není na dlouhé trasy. Sedlo je pohodlné, ale na delší dobu je třeba si zvykat. Úložný prostor minimální
(drobné nářadí a lékárnička), poruchy zatím žádné, mám na ni lehce přes 2 000 km.
V terénu je ve svém živlu, když máte suché silnice, neztratí se ani ve městě a strčí svou ovladatelností a dostupností skútry do kapsy, jen na dálnici to není tak komfortní. Co se týče maximální rychlosti, je udáváno 127 km/h, na dálnici jsem se dostal na 140, ale když jsem využil vzduchového pytle a vyvezl za autem, vyškrábala se hodnota tachometru až na 152 km/h. Nutno podotknout, že jsem ležel na bandě, lokty dolů podél těla, kolena pevně nalepené na motorce a heft celou dobu na plný pecky

Když ji miluješ, není co řešit

a já ji miluju moc

DejvGSR
DejvGSR napsal 22.05.18 v 17:55 10b.

Ahoj, prohlédl jsem si profil a musím uznat nádherné fota CRF. Mám ji také jako druhý stroj, a musím uznat že je to takový nedoceněný všeuměl. Sic to nemá výkon, ale nakonec zjistíš, že tady o to vůbec nejde a že ti holka otevírá zcela nové netušené obzory. Ty určuješ kudy pojedeš a ona to splní.

robert-36
robert-36 napsal 17.11.17 v 19:29

Zdarec ,já to smažil nejvíc 100 ,nebylo ani pořádně kde spíš jezdím okolo lesa,louky a okolo řeky po silnici ani ne ,je to tam samí magor co to smaží 200 tak radši ze silnice vypadnu

robert-36
robert-36 napsal 11.11.17 v 17:36 10b.

Zdarec,
letos jsme taky koupil , a musím říct, tak jak píšeš ty spokojenost

SuperSic58
SuperSic58 napsal 02.10.17 v 13:16 10b.

krásná koukám, kolik ti ukázal tacho, já z ní dám max 130 a víc, ani kdybych se posral