Kawasaki Versys 1000 (2017)

Vlastník Wapelinhu
Vloženo 13.8.2017
Aktualizováno 4.5.2020

Nevím co tady po mě kdo chce, ale to se snad nedá popsat dvěma větama.. :D
Prostě nadherná,užasná skvěla...

Motorka koupena od dvmoto

Suzuki DL 1000 V-Strom: není to 4válec, vzhled..
Triumph Tiger Explorer XC: už moc vysoká cena

První dojmy - Naprostý moto orgazmus.. :D Ne teď vážně.. mám ji doma asi dva dny a nemůžu se nabažit. Na to jak je velká, je krásně ovladatelná, padla do ruky jak nic.. edit: po dvou letech je to pořád naprostá bomba :D

Motorku bych doporučil pro - Asi pro ty, co chtějí cestovat a nevyžadují nějaký extrémní enduro vložky:)

Doplňky na motorce - Takže prozatím: kryty rukojeti, vyhřivané hefty, tankpad, boční origo kufry, topcase od givy, rám od SW, zásuvka 12V, navigace TomTom rider 450.. zámek na kotouč a plachtu nepočítám =D

Do budoucna kryt na svody a. Na chladič, nějaký kapsy na míru k rámu.

Proč tenhle stroj? Bylo třeba nahradit staršího Fazera za něco nového, většího!
Vzhled, cena, motor, recenze, ,motorka na delší cesty..
13.8.2017Najeto mám cca 440 km takže na nějaké objektivní hodnocení to asi ještě nebude :D Ale oproti Fazeru super vysokej posed, rozhled, široká řidítka, totální pohodlnost. Super ovladatelnost motorky. Na to jak vypadá mohutně se dá ovládat snad jen malíčkem (ne když stojí.:D ). K motoru nemám zatím co dodat, krásně vrní. Vzhledem k tomu že motorku zajíždím, tak žádne velke divočiny se nekonají. Řazení jedna báseň, kvalty tam padají jak po másle. Jen trošku dostat více citu do nohy při řazeni neutrálu.:D Jediná věc co mě trošku zaráží na palubním počítači je spotřeba. Ať už aktuální nebo průměrná. Ta se pohybuje snad kolem 20 L podle počítače.dojezd mi ukazuje ovšem něco jiného... tak jsem z toho takový zmatený.

EDIT: Tak mame prvních 1000km za sebou... Pocity pořád stejný (stejně dobrý) zatím mě snad nenapadá nic špatnýho..Spotřeba podle palubáku 20.7 km/l průměr (okresky,zatáčky,kopce, NE dálnice), což je necelych 5 litrů ? :O zatím sem to neměřil jinak. Blbnul jsem trošku na parkovišti a musím říct že má fakt sílu!!! :) Jen si zvyknout na tu velikost a váhu a nebát se to víc naklonit.. nerad bych zahodil tolik peněz tak brzo :D

EDIT 1: Po necelých 3500km (cca) jsou dojmy pořád úžasný. Zatim jsem nenašel nic, co by mi vadilo!!=) ale to se zas opakuju=D údaje o spotřebě se vyřešily, problém byl mezi sedackou a řídítkama.. ?

EDIT 2: Tak za sebou máme nějakých 15 000 km, bylo pár věcí k doladění, ale jinak naprostá spokojenost. Spolehlivá, pohodlná, spotřeba stále kolem 5 litrů.

Wapelinhu
Wapelinhu napsal 29.09.17 v 20:05

Joo Andy ja vím, pořád si říkám, ze se na to mrknu...ale.vzdycky to dopadne stejně..=D ale nějak mě to tam nevadí..stejne mám většinu času nastavenej dojezd

Ander1986
Ander1986 napsal 31.08.17 v 20:53 10b.

U V Stroma si můžu vybrat, zda chci spotřebu vidět v číslech kolik kilometrů ujedu na litr paliva nebo klasiku. Kolik litrů spotřebuji na sto km. Určitě to musí jít i u Versyse. Pohrabej se v manuálu.

PanIvo
PanIvo napsal 23.08.17 v 05:41 10b.

Dobře jsi vybral. Přeji mnoho šťastných kilometrů a buď stejně spokojený jako já. Doufám, že se potkáme na Podzimních mostech. Viz klubová akce.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 20.08.17 v 22:50 10b.

Dobrá voľba jasných 10

Wapelinhu
Wapelinhu napsal 15.08.17 v 23:55

já to popravdě ani nezkoušel, převedl jsem a jsem spokojenej :D pokud palubak nelže.. :D