Aprilia Pegaso 650 (1995)

Vlastník veratim1
Vloženo 11.8.2017
Aktualizováno 3.9.2017

Cestovní enduro,které má málo najeto a stále je v dobré kondici na svůj věk

První dojmy - Líbí se mi že se s ní mohu podívat mimo asfalt na polní nebo lesní cestu.Chvilku mi trvalo než jsem si na ni zvykl,ale myslím si že se to časem podá.Motorka má až nečekaně silný zátah a těch kw je opravdu znát.Jezdím na Pegasu ještě s manželkou a i ve dvou lidech je ten motor výkonný.Ostrá přední brzda na kterou jsem si musel zvyknout,ale teď už dobrý.Mohla by mít pohodlnější sedadlo na delší cesty.

Motorku bych doporučil pro - vhodná spíše pro muže.Pro ženy menšího vzrůstu by bylo asi vhodné upravit - snížit podvozek.

Doplňky na motorce - padací rám,lakované brzdové třmeny,zásuvka 12V

Průměrná spotřeba - 6.89 l/100km

Stroj jsem si vybral pro jeho vzhled a jeho parametrům která splňovala.Již jsem s ní najel skoro 2000 km a zatím bez závažnějších problému.Je opravdu spolehlivá a hodně živá.
Motorka je jednoválec a je to znát na těch vibracích ,ale zase to není tak hrozné a časem si na to člověk zvykne.V základu má již brzdy brembo ,které brzdí opravdu skvěle (hlavně ta přední) která se musí dávkovat opatrně jinak se to kousne a jdete počítat kamínky na silnici.Podvozek je komfortní a necítíte každou díru a hlavně přejezdy,které již od té doby co jí mám vůbec neřeší a že jich je u nás dost a hlavně těch rozbitých.Jinak ovládá se docela lehce přes svoji robustnost i ve dvou lidech.No jinak spotřeba do těch 6L/100 km.Servis jsem zatím skoro neřešil až na pár drobností.

Motorka se dobře se cítí na silnici,ale nelekne se ani terénu a to i na silničních pneu.Do města a kolon se moc nehodí to si radši kupte skůtr.

veratim1
veratim1 napsal 03.09.17 v 20:12

jj no momentálně teď nejezdí.Vysypala se volnoběžka a teď musím vše dát dohromady a nastavit přesdtich.

spike-cz
spike-cz napsal 02.09.17 v 08:35 10b.

ať slouží. Kamarád měl a jen jezdil ..

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.08.17 v 15:50 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 12.08.17 v 17:11 10b.