Yamaha XV 535 Virago (1992)

Vlastník Gerchy
Vloženo 8.8.2017
Aktualizováno 8.8.2017

Krásné Virago s parádním airbrushem. Mazlík, který šlape jako hodinky.

Motorka koupena od KrTeK152 (Velvary) - Skvělý přístup, rychlost vyřízení :)

První dojmy - Jakmile jsem uslyšel motor, věděl jsem, že budeme kamarádi. Když jsem se na ní posadil, tak se mi to potvrdilo. Padla mi do ruky, výškově taky super, krásně a pohodlně se na ní sedí. Nyní už tam mám i laďáky a jak to střílí do výfuku a krásně to bublá... Dokonalost!

Motorku bych doporučil pro - Určitě je pro lidi menšího vzrůstu, viděl bych to tak max 175 cm, aby na tom člověk nevypadal jako vosa na bonbonu. Hodí se i pro slečny, dámy a paní... Určitě bude slušet každému chopprařovi :)

Doplňky na motorce - Laďáky, zrcátka, víčko nádrže na brzdovou kapalinu, orel na blatníku, opěrka...

Měřím 172 cm, takže žádný čahoun nejsem. Virago se mi vždy líbilo vzhledově, značka Yamaha mi je tak nějak sympatická. Chopper je pro mě jasná volba.
Když dozrál čas na pořízení dalšího stroje, tak jsem se hned podíval právě po Viragu, i když mě pár lidí odrazovalo, že je poruchové atd.
Najel jsem s tím od koupě už tak tři tisíce kilometrů a jsem z každého dalšího pořád unesený.
Sedí se na tom pohodlně, laďáky krásně bublají a střílí, motorka má krásný ručně dělaný airbrush, a tak je často středem pozornosti a to se mi samozřejmě líbí.
Rozhodnutí pro Virago bylo správnou volbou.

edymor
edymor napsal 04.05.18 v 06:22 10b.

super, jsme na tom podobně.

Gerchy
Gerchy napsal 10.08.17 v 11:11

Díky :) Taky jsem stále unesený :D

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 10.08.17 v 11:10 10b.

Pěkný kousek gratulejšn.

Gerchy
Gerchy napsal 09.08.17 v 07:32

Ahoj, když to vyjde termínově, tak moc rád dorazím :) Díky za pozvání :)

martinslidak
martinslidak napsal 09.08.17 v 07:30 10b.

chlape ,tak at máš vždycky štastný návrat domů,mašinu máš pěknou a Slaný od Stochova je kousek,tak v říjnu u nás na klubu při ukončení sezóny.ahoj slídák