Can-Am Spyder RS (2008)

Vlastník pijanst
Vloženo 5.8.2017
Aktualizováno 5.8.2017

Rychlá, krásná, drsná, dravec, pohodlná.
No jako není vo čem

První dojmy - Tak ne že by hned padla do ruky, to ne. Ale jezdím chopper a tak s nohama před sebou jsem si musel zvykat na nohy pod sebou :-D Také mi první jízda dělala problém jet rovně. Ale zvykl jsem si na 5 kilometrech :-D A ten zátah. NO uchvátila mne. Brzdy jakbysmet... kotouče na všech třech kolech. Hmmm fakt dobrý (Y)

Motorku bych doporučil pro - no řekl bych že pro každého, ale velké plus zaznamenává u dam, které nedosáhnou z motorky na zem. Prostě zastaví a nemusí ani sklouznout na zem. Ajako bonus zpátečka. V poslední řadě bych i podotkl, že na toto vozítko není třeba ŘP A, ale postačí B. Kdo tedy chce jezdit na moto, ale nechce dělat papíry na A tak tady je varianta. (y)

Doplňky na motorce - zatím nic, ale přibudou první bude štít, pak i další kufr

tak mašinka je inteligentní, nízké těžiště, je krásná, a ještě ke všemu jede. Nemá problém na silnici s ničím. 200 maximálka je docela slušný ne?
Sportovní Rotax motor, ABS a další, ještě neobjevené funkce.
Hlavně na ní bude jezdit moje Kačka a ta se už nemusí bát zastavit a že nedosáhne na zem. Nemusí
A jako zaparkovat? no problémo, zařadíme zpátečku a kokoko- Prostě pohoda.
No do terénu to moc není, je nízká - sporták no. Ale kdyby si člověk pohrál s tlumičema, asi by i to šlo.
Dáme jí ještě kabátek... v předu štít a dozadu nějakej kufřík. Víc nepotřebuje. V základu už kufr má na 2 přílby, plus harampádí na spaní.
Je přesná a reaguje na vše okamžitě. Jak řízení, tak na plyn a rovněž i brzdy.
Je to stroj, co se povedl... opravdu se povedl.

Tak poruchy zatím nic, snad to bude OK i nadále.
Cestování? No myslím, že bude dobrá i na delší cesty, je nesmírně pohodlná a rozhodně hodně uveze. Prostoru na věci je rozhodně víc, jak na jakékoliv jiné mašině

Hokke
Hokke napsal 28.05.19 v 11:49 10b.

nooo tak tuhle hračku bych chtěl projet, musí to bejt paráda

1Pegas
1Pegas napsal 27.11.17 v 18:51 10b.

honzaxxiii
honzaxxiii napsal 15.10.17 v 08:30

mx5
mx5 napsal 08.09.17 v 22:41 10b.

Ahoj, pěkný pavouk, v případě zájmu mohu nabídnout zadní kufr i s nosičem na Spydera, já ho nevyužiju, mě stačí ten přední:), plexi mám vysoké cestovní a chystám se koupit nižší ,tak by jsme se třeba nějak dohodli:), jinak at slouží

Pooh
Pooh napsal 16.08.17 v 22:01 8b.

Velká gratulace , ať Vám dělají kilometry na tomto stroji jenom radost