Honda ST 1100 Pan European (2000)

Vlastník cyklostylus
Vloženo 3.8.2017
Aktualizováno 1.6.2021

Cesťák, pohodlnej, dobře ovladatelný a přijde mi, že jsem si i v zatáčkách jistější.

Motorka koupena od byl z Kladna - Při prodeji se tvářil jako že pokud něco, je ochoten se domluvit. jen co se mi po pár desítkách km shořela elektrikla a odešel alternátor, přestal reagovat na sms, maily a v motorkářích a ne FB si mě zablokoval.

BMW K 1000 LT: Byla na mě moc vysoká.

První dojmy - První dojem byl, že je to masivní cesťák z kterýho jde respekt. Po ujetí pár desítek kilometrů jsem se cítil v pohodě. Uvidím po víkendu. Mám v plánu ho trochu zatížit a zkusím jak dlouho a kolik km ujede na zátah. Na 800 Intruderu jsem ujel 600 a měl jsem toho plný brejle. Tak jsem ji zkusil. Bez problémů jsem ujel z Krkonoš na Šumavu a zpět. V pohodě.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná rozhodně pro ridera 180 a vyšší, s fyzickou zdatností. Manipulace na místě je fakt dost obtížná.Těch 300 kg a pokud za vámi ještě sedí baťůžek. je na nějaký pacičkování na místě docela opruz.

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti

Ujel jsem pouhých 160 km, takže moudřejší budu po víkendu. Zatím je jasný, že 300 kg proti 220 kg Intrudera je na místě znát, ale při jízdě a hlavně v technických pasážích mi přijde obratnější.
Motorka je vhodná hlavně na cestování po asfaltu a zpevněných silnicích. Motor má dost síly, ABS hodně pomůže. Problémem u té mé je elektrika. Pořád se na ní něco sype.

cyklostylus napsal 19.10.23 v 20:24

Tak se opět hlásím s příspěvkem co a jak. Na jízdu jsem si fakt zvykl. 72kW je znát. Problém s elektrikou byl skoro vyřešený. Několik svorkovnic bylo propálených, což nikdo z mechaniků neřešil. Nakonec na to přišel kluk z Bráníku, který svorkovnice odstranil, odstranil i kousky vyhřátých kabelů a propojil to na pevno. Od té doby mi odešlo pouze relé dobíjení a letos i startovací relé. Pojistka držela, ale pojistková skříň se roztekla. Teď jede zase jak má. Stejně ale uvažuju, že ji prodám. Mám po operaci kolen a je mi těžká na manipulaci.

cyklostylus napsal 03.07.22 v 12:14

Zdravím vás přátelé jedné stopy. Fakt jsem tady dlouho nebyl, tak bych rád něco málo o STéčku napsal. Ty problémy s elektrikou nakonec vyřešil borec z Bráníku, který když na ten systém koukl, řekl, že takhle našponovaný dráty neviděl. Sáhl na jednu svorkovnici a prý, že je teplá. Jeho koment Tady ti to šlusuje. Kabely vytáhl, to vyhřátý oskřípal a nápojil jiný. Doporučil abych ty svorkovnice prošel nebo ať se ozvu a budu to tam muset nechat. Odjel jsem na plánovanou jízdu do Tater a zpět domů. Překontroloval jsem to a vyhodil ještě jednu svorkovnici co byla trochu očouzená. Od té doby jenom jezdím a jezdím. Ten borec opravuje hlavně krosky, je to elektrikář, který tomu rozumí. Ti před ním mi vyměnili co vyhořel a víc je nezajímalo. Dvě zapalování mě to stálo, strašně nervů a i hodně peněz.

cyklostylus napsal 05.09.18 v 19:54

mg]//img.motofotky.cz/upload/images/forum/2018/36/455639_bcb935f43fd76d0f55d5219b82a93060.jpg[/img]
Takhle si opravený vidlice nepředstavuju. Bohužel jsem to zistil až teď, když jsem zvedl motorku na hever, abych vyměnil plášť. Tekla, ale ne tolik . Začala hodně až po 600 km jízdy po okresních a místních komunikacích, které jsem ten den najezdil. Tak si na "práci " takové "dílny" dejte pozor ať nedopadnete stejně.

Zipák
Zipák napsal 08.10.17 v 22:17 8b.

Ahoj,bez obav v zatáčkách si nechá hodně líbit než ujede.Je to hodně vybíravé na gumy.

cyklostylus napsal 21.08.17 v 16:39

Chystám se k drobným úpravám (kosmetickým). Stříknout víko boxu na bílo nebo ne? Zajímají mě názory ostatních bikerů. Konec konců jezdíme po stejnývh cestách. ☺