BMW F 800 ST (2008)

Vlastník Borivas
Vloženo 2.8.2017
Aktualizováno 10.7.2018

Naprostá spokojenost, takovou motorku jsem si představoval a očekávání se naplnilo.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Na Free-moto jsem kupoval BMW F 800 ST. První komunikace s prodejcem byla přes email. Vše na co jsem se zeptal mi prodejce odpověděl. Popis byl velice kladně popsán a při příjezdu to odpovídalo. S motorkou jsem od prodeje najel jen cca 1000 Km a vše v naprostém pořádku. Jsem z ní nadšen. Chtěl bych Free-moto poděkovat za to, že vše co bylo napsáno a komunikaci s prodejcem bylo na jedničku. Pokud budu kupovat někdy další moto nebo mí kamarádi, pojedu do Prostějova Free-moto.cz . Ještě jednou díky.

První dojmy - úžasná, jede, řadí nádherně. Ukazatel rychlostí je docela dobrý pomocník

Snadno ovladatelná, pohodlná, živá, poslušná motorka. Jediná věc co mi vadí je, že výfuk je na levé straně a už dvakrát při zvedání motorky na hlavní stojan jsem se spálil, ale to je spíše mou nešikovností.

miroy
miroy napsal 31.01.18 v 07:06 10b.

Zdravím.Konečně jedno STčko v okolí,snad se někde potkáme.Skvělá mašinka.At ti jede.Dám 10 bodů...

BorisVTR
BorisVTR napsal 09.09.17 v 22:09 10b.

Skvely stroj, ja mam na ST už najezdenych vyše 47000km a max spokojnost. Nech ti dobre služi. Davam 10b

Petr_TA
Petr_TA napsal 02.08.17 v 21:54 10b.

Velká gratulace
Modrá bramboře sluší...