Babetta 210 (1987)

Vlastník zulu12
Vloženo 1.8.2017
Aktualizováno 1.8.2017

Velmi spolehlivý a finančně nenáročný moped pro dojíždění na krátké vzdálenosti.

První dojmy - Nejede to, žere málo, podvozek odpovídající mopedu, brzdy nic moc (člověk musí předvídat a brzdit s předstihem)

Doplňky na motorce - Boční originál brašna, stavitelné olejové zadní tlumiče (doporučuju)

Velmi spolehlivý moped, který nezruinuje vaši peněženku a taky vás nebudou otravovat pravidelné návštěvy STK, což dává teoreticky zelenou případným úpravám . Na Babettách jsem najel tisícce kilomterů (tipuji to na cca 15tis.), za celou dobu jsem řešil asi jen 2 závady. První závadou byl upadlý káblík z konektoru indukční cívky, tomu předcházela jízda po opravdu rozbité lesní silnici, na kterou mě bohužel zavedla navigace. Chvíli mi trvalo než jsem závadu odhalil, zapojil konektor a jelo se dále . Druhou závadou byl prasklý gumový řemen, kterému ale předcházelo blbnutí v podobě gumování na mokrém asfaltu předchozí den . Závada se stala naštěstí při odjezdu z mototechny, takže stačilo zajít do obchodu pro nový řemen a šroubovák a za pár minut jsem odjížděl )). Kromě pravidelného čištění výfuku (každých 3tis. km) a občasné údržby řadících čelistí a řetězu, nepotřebuje Babetta téměř žádnou údržbu.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 01.08.17 v 18:26 10b.