Yamaha MT-07 (2016)

Vlastník Dodo98
Vloženo 29.7.2017
Aktualizováno 29.7.2017

Je to láska, kterou člověk hýčká více než sám sebe. Skvěle ovladatelná a hravá motorka ideální do města a na cestu plnou zatáček skrze krásnou přírodu.

Motorka koupena od FIRMA:PEMM Brno (Brno-Bohunice)

První dojmy - Motocykl už od nasednutí působil seriozním dojmem a uvelebení se v sedle nebylo nic těžkého. V první zatáčce jsem si přišel, jako bych na ní jezdil již roky. Naprosto intuitivně jsem věděl kde je na ní všechno umístěno, i když jsem motocykl této značky sedlal poprvé. Ihned jsem věděl, že je to ona.

Motorku bych doporučil pro - Uzákonil bych, že musí být v každé rodině, protože je to moto pro každého.

Doplňky na motorce - Plexi, padací rámy

Cenově dostupná, skvělá, zábavná, dobře udělená krasavice.
Celý stroj je skvěle ovladatelný, a to jak po stránce manipulace na místě, tak hlavně za jízdy, kdy se chová jako lasička. Motor táhne krásně odspodu, rychlosti padají skoro samy, ani si nevšimnete, že už jedete svižnou 100. podvozek je perfektně udělaný, a to až natolik, že mám chvílemi pocit, že jsem píchl. Jelikož mám motocykl vybaven ABS, s úžasnou funkčností, tak si na brzdný efekt motocyklu nemohu stěžovat. Je to motocykl na cestování hlavně v jednom, protože po delší době je zadní bobek pro spolujezdce značně nepohodlný. Z hlediska řidiče ovšem nemám na pohodlí co vytknout. Je to sportovně laděný naháč se spotřebou 4,1 l /100km se kterým prostě nejde nevyniknout kdekoliv. NEJDE NEZLOBIT :D .

venda07
venda07 napsal 22.10.17 v 16:27 10b.

v týhle barvě je pěkná