BMW K 100 RS (1984)

Vlastník ja.janos
Vloženo 20.7.2017
Aktualizováno 20.7.2017

Tak jsem vyměnil stroj a ted budu lítat na cihle

První dojmy - oproti pětistovce je to živí, honda(cx 500) s kterou to srovnávám měla měkčí odpružení káčko na nerovnostech dost drncá, světlomet svití parádné,i to docela brzdí pozitiva ze začátku vyhrály

Tak jsem nalítal tisíc km od koupě,moto šlape jak hodiny,proběhl servis výměna gumových částí(byly zpuchřelé) kontrola ventilů, kardanu /byl ok tak to jsem si oddych/,výměna kapalin. Nechal jsem to udělat servisáka. Říkal, že je motorka v dobrým stavu, tak ten germán, co mi to prodal asi nekecal.
Nejlépe zatím hodnotím motor, od dvou tisíc se to roztáčí a od pěti je to paráda, k tomu když přidám ,že motor má životnost jak hrom, tak nemám, co vytknout.
Ostatní nehodnotím tak vysoko: převodovka není moc hladká, podvozek nerovnosti moc nemusí a přítelkyně si stěžuje,že sjíždí dopředu (asi nechám přešít sedlo). Ale ten motor a zpracování mi přijde skvěle.
Motorku mám na delší cesty a k tomu se k100 hodí, raději bych k sice K 100rt, ale nevešli se mi kolena do kapotáže.
Z doplňků mám širší řidítka, to mi přijde jako velký plus,výfuk z K1100, el. zásuvku,velký kufr,vyšší plexi
Takže hurá na cesty

Bobthebuilder
Bobthebuilder napsal 11.04.18 v 21:39 10b.

No jo, CX to není. Ale cihla taky dobrý Už jsi vymyslel, kam letos do světa?

ja.janos
ja.janos napsal 16.01.18 v 22:14

tuning nebude jenom kufr, zasuvka mám to na ježdění...diky

alexx
alexx napsal 16.01.18 v 21:43 10b.

Moc pěkná, doufám, že ji nechceš zničit nějakým šíleným "tuningem"

Lála
Lála napsal 03.09.17 v 17:25 10b.

Krasavica

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 27.07.17 v 16:44 10b.

Moc pěkná žádný transformers.Tak má vypadat motorka.