renocar_unor

Yamaha XSR 900 (2017)

Vlastník holantomas
Vloženo 18.7.2017
Aktualizováno 6.9.2019

Nádherný, svižný a ovladatelný stroj. Skvělý poměr váha/výkon + ovladatelnost.

Motorka koupena od FIRMA:Technik motosport Zlín (Kostelec)

Suzuki SV 1000: Staré kusy, špatný výběr

První dojmy - Motorka má skvělý posed, široké řídítka, úžasná ovladatelnost. První jsem se lekl zvuku na volnoběh. Je tišší než můj starý Hornet 600, nakonec mě po zatáhnutí plynu příjemně překvapila.

Motorku bych doporučil pro - Určitě doporučuji pro zkušenější jezdce. Pro začátečníky by mohla být hodně divoká.

Doplňky na motorce - Rolny M-Style, kulatá zrcátka do řídítek, LED blinkry KOSO, padáky SW-Motech, výfuk SC-Project, KN Filter.

Do tohoto modelu jsem se zamiloval hned když byl představen na konci roku 2014. Už tehdy jsem věděl že ji chci, ale čekal jsem na nějakou bazarovku. Té jsem se nakonec nedočkal a tím propásl šanci mít žlutou výroční variantu, která se přestala vyrábět. Po projížďce, zajetí mě motorka stále překvapuje. Jsou zde sic nedomyšlené věci, jako je třeba specialita yamahy u kontroly oleje, kde musíte motorku držet v kolmé pozici k zemi a všechny kola mít na zemi, Ovládání budíku pomocí tlačítek na něm umístěných, místo na řídítkách, kde je zcela zbytečně ovládání kontroly trakce a přepínání palivových map. Nebo odemykání sedla ze spodní strany blatníku. Ale všechny nedostatky jsou jen drobnosti, na které si zvyknete a užíváte si skvělou jízdu. Na závěr bych dodal že je celkem velký problém sehnat nosiče bočních kufrů od Givi, Kappa a SHAD(ještě jsem nesehnal)

Úprava 6.9.2019: Od podzimu 2018 SHAD nabízí oficiální nosiče pro 3P system resp. pro motokufry SH36, takže jsem maximálně spokojen.

Na motorce mám najeto přes 26 000km a stále mě nepřestává bavit a udivovat kde má hranice.

Lsmolka718
Lsmolka718 napsal 06.04.23 v 21:05 10b.

Ahoj..můžu mít dotaz? Trápí tě wobling řidítek někde kolem 150-180 km/h

bobik.cz
bobik.cz napsal 14.10.17 v 23:02 10b.

Závist

toytom
toytom napsal 07.08.17 v 23:42 10b.

Je to super stroj, čekal jsem na Abartha a skoro 3 měsíce ať slouží

JDB
JDB napsal 04.08.17 v 12:44 9b.

Moc pěkná motorka. Nosič kufrů Givi PL2128.

vopák
vopák napsal 18.07.17 v 12:32 10b.

Parádní mašina..jedna z mých favoritů.