Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník Škleboun
Vloženo 15.7.2017
Aktualizováno 24.3.2018

Středně velký cesťák, ideální pro delší trasy a s kuframa se do něj pohodlně zabalíte i na delší dovolenou. Bez problému zvládá i terén.

První dojmy - Moje první motorka. Ze začátku mi přišla velká, těžká a neohrabaná, ale bez problému jsem si zvykl a teď už není problém se s ní proplétat ucpaným městem.

Motorku bych doporučil pro - Ideální pro pohodové cestování po okreskách nebo dlouhé tůry. Na dálnici si s ní nezablbnete.

Doplňky na motorce - Padáky, hliníkové kufry

Moje první motorka, takže výběr byl hodně obecný a bez předchozích zkušeností. Hlavní předností bych rozhodně viděl pohodlí. Jak při posezu, tak i co se ovládání týče. Jel jsem s ní i delší trasy do zahraničí a nemohu si stěžovat. Jasně, po několika dnech v sedle jsem byl trochu otlačený a sem tam si za jízdy protáhnout nohy bylo normální, ale jinak se cestovalo jak v bavlnce.

Na motorce mám TopCase i dva hliníkové kufry a nebyl problém si zabalit stan, druhé lehčí oblečení na moto do "teplých krajů", civilní oblečení, jídlo a pití. Je pravda, že s kuframa si člověk musí zvyknout, že je na motorku přecijen docela široký, ale i to se dá.

Motorku mám deset let a zatím žádný větší problém. Jako cesťák naprosto ideální.

QQistyna
QQistyna napsal 25.03.18 v 00:04 10b.

škoda, že už nežije - ta motorka ale brzy bude jiná

QQistyna
QQistyna napsal 24.03.18 v 23:59

Kočky obě dvě

Syste
Syste napsal 03.01.18 v 23:01 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 15.07.17 v 22:25 10b.

greydog
greydog napsal 15.07.17 v 22:23 10b.