Aprilia Pegaso 650 (2001)

Vlastník Gumidkovi
Vloženo 14.7.2017
Aktualizováno 3.11.2017

Zatím se jen seznamuji, ale je to pekelná mašina

Motorka koupena od MK25 (Děčín I-Děčín) - Výborné jednání. Motorka ve výborném stavu.

První dojmy - Monstrum-váha Pohodlná Kr sný zvuk

Lidičky zatím nic napsat nemohu jelikož je to má první mašina a mám za sebou jen cca 150 Km.
První dojmy jsou,že je to velké monstrum.
Brzdy jsou více než ok dokonce přední je na citovku
Výkon je dostačující
Více doplním časem

Gumidkovi
Gumidkovi napsal 03.11.17 v 20:12

Ahojky chlapy tak už je konec sezóny a mám nalítáno cca 1300 Km a mohu už konečně napsat dojmy z mašiny.
Brzdy jsou celkem Ok. Výkon je dostačující jen ve dvou to chce trochu více točit. Co se týče točení tak od 5500 otáček je mašina docela dost nepříjemná na zvuk a na vlnění. Odpružení dostačující, spíše až komfortní. Se spotřebou jsem docela na štítu jelikož mám vykuchané výfuky už od prodávajícího a průměrnou mám 7 litrů. Když jedu mimo město lážo plážo vejdu se do 6, ale pokud na to trochu více šlápnete v kopci tak spotřeba se pohybuje k 9.
Co se tyče velikosti tak měřím 192 cm a nejsem nějaký drobeček cca 130 Kg a mašina je na mě poměrně malá. Sedím spíše více vzadu pomalu už u spolujezdce. Řazení je podle mého názoru dost ubohé, občas vylítne dvojka a zjistil jsem, že nejsem jediný komu to děla.
Když to shrnu, mašina je dobrá na rekreační ježdění, ale nějakou dálku nene a především jezdit bez spolujezdce. Stroj bych doporučil začínajícím jezdcům co se líbí trochu té odlišnosti od ostatních značek.
Celkově 79%

Gumidkovi
Gumidkovi napsal 17.07.17 v 05:00

Děkuji pánové

Milan1963
Milan1963 napsal 15.07.17 v 12:03 10b.

Osvědčený stroj, stejný motor jsem měl ve své Jawě a je to dobrá volba.

MiKas004
MiKas004 napsal 15.07.17 v 08:39 10b.

Toš hodně šťastných kilometrů !