Aprilia SL 750 Shiver (2012)

Vlastník LucikMucik
Vloženo 14.7.2017
Aktualizováno 30.8.2017

Italský, charismatický dvouválec. Sériový výfuk řve a bublá! Co ale nechápu, proč minulý majitel má růžové padáky, sundám a nabarvím .

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Nádherně vše vysvětlil, ukázal, za 10min složena záloha. Druhý den dovoz moto za 6kč/km, prostě nádhera.

Yamaha XJ6: O dost slabší.
Yamaha MT-07: Dražší, slabší.
Kawasaki Z 750: Většinou starší ročníky, podivný posez spolujezdce.
Honda CB 600F Hornet: Jeden byl už před tím, tohle bylo jen novější, nakonec jsme vyřadili.
Suzuki GSR 600: Samé starší kousky.

První dojmy - Náš první dvouválec, zajímavá změna, můžu se znovu učit, jak to vlastně ovládat. Vzhled ohromil pokaždé, co jsem ho uviděl. Původní chtěnou bílo-černou variantu vystřídala tato a nebyla to chyba.

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce zkusit něco nového, rain mapa je klidně pro začátečníky. 4 vál je samozřejmě klidnější, teď už to vím.

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, padáky rutan v osách, padáky na rámu, tankvak

Zkušenosti zatím žádné, jen krátká projížďka na dvojku .
jízda samozřejmě ucukanější než hornet, protože jsem jel zatím jen na kousku, tedy jen 1-2. Motor zní nádherně, jak pustíte plyn, brzdí a bublá jak bejk. Brzdy samy o sobě úžas, hornet nebrzdil, tady stačí sáhnout na páčku a už to táhne rychlost dolů, ABS bych asi ocenil, zamáčknout přední bude o hubu. Úložný prostor NULA, nevím kam dám lékárničku.

Fernando1
Fernando1 napsal 12.04.20 v 08:16 10b.

Ty růžový, byli červený a vybledlo to. Kamarád měl ty samé. Jinak

Michal_KA
Michal_KA napsal 17.07.17 v 10:25 10b.

krasna masina, ako pises ulozny prostor neexistuje, ja vsetko ukladam do tank bagu.
a ta ruzova robi z teba rebela (o;

Ondra91
Ondra91 napsal 16.07.17 v 11:28 10b.

Dobrá strojovna...Růžová je barva pravých mužů ..nechal bych to

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.07.17 v 11:43 10b.