Kawasaki VN 800 (1999)

Vlastník cert205
Vloženo 8.7.2017
Aktualizováno 8.7.2017

Vloženo: 31.07.2017, Uskutečněno: 31.07.2017, Zhlédnuto: 16x

Je hlášeno krásné počasí na víkend a tak v sobotu plánuji kam v neděli vyrazit na svém stroji. Říkám ženě zbav se děti a jedem na moravu má bejt teplo tak co takhle do Lednice. Ještě kontaktuji švagra a je vše domluveno. Ráno sraz v Zábřehu v 8.30h a jedem. Do Hranic na Moravě rychlý přesun po D1 a pak uz jen vesnice a krásná příroda. Občas zastávka na piti,tankování a jiné potřeby. Ještě jsem musel zastavit v Kroměřìži kde jsem odkroutil vojenskou službu a zjistil jsem že po kasinu pomalu ani památky a stojí zde náměstí a školka. super cesta až na jednu maličkost. V Lednici tolik lidí jako za války na chleba že se nebylo ani lde najíst. Tak jedem o vesnici dál na oběd a pak zpět na zámek pak také kouknout na sochy z písku a po okolí. No a když jsem na te Moravě tak snad vemem i víno na večer ne? Pak šup na stroje a zpět domů. Okolo 19h jsem doma sprcha a hned otevírám vínko a je fakt super,škoda že jsem ho nevzal více. Tak další super výjezd za mnou a najeto něco málo přes 400km.

jakattara (9) napsal 31.07.2017 v 21:46

Krásná práce

• Na sezónu v novém kabátě

Jelikož jsem loni dostál za svojí německou helmu pokutu a málem mne to stálo i body.Nasal jsem Ježíškovi ať mi donese novou helmu. Tak jsem si vybral a nechal poslat z německa kde vyšla asi o 1500 míň. Mimochodem můžu do

Vloženo: 05.03.2020
    Uskutečněno: 05.03.2020
  • Montáž mřížky chladiče

Tak konečně dorazila,nevydržel jsem to a hned ji musel namontovat. Myslím že už budu končit s doplňky abych se vůbec rozjel z místa :-D

Vloženo: 07.08.2017
    Uskutečněno: 07.08.2017
  • Montáž rolky

Tak konečně dnes dorazila a hned jsem ji tam musel mít. ;-). No a když uz jsem seděl na netu tak jsem ještě přiobjednal ozdobný kryt na chladič. :-DD

Vloženo: 21.07.2017
    Uskutečněno: 21.07.2017