Yamaha WR 250X (2008)

Vlastník Czrapel
Vloženo 7.7.2017
Aktualizováno 25.12.2020

Vloženo: 18.12.2017, Uskutečněno: 18.12.2017, Stav tachometru: 12600 km, Zhlédnuto: 16x

Na motorce jsem měl celou sezonu kryt motoru z 4mm plastu, který používají v reklamkách na bannery a cedule. Je snadno sehnatelnej, snadno tvarovatelnej a relativně houževnatej. Šlo mi hlavně o to,aby nebyl motor pořád od bláta a to plnil kryt skvěle. Na podzim ale prasknul po kontaktu s velkou větví v lese, tak jsem si hned vyrobil novej a nastříkal ho na černo(předtím bílej).
Teď jsem ale sehnal hezkej kus hliníkovýho plechu(taky 4mm tloušťka) tak jsem si jenom obkreslil původní plastovej a kryt je na světě.
Snad vydrží dlouho, když teď budu mít i enduro kola a budu moc víc jezdit v terénu.

• Dojmy po přibližně 15000km

Na motorce se toho moc nemění, jen jsem chtěl sepsat svoje dojmy. Doplňky Motorka má zvýšené sedlo navlečené v černém potahu s proužkama. Šil jsem si ho sám a stále jsem s ním spokojen, netrhá se a vypadá stále dobř

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.07.2020
    Uskutečněno: 29.07.2020
  • Repas předních tlumičů

Na motorku jsem poprvé tuto sezonu sednul až v červenci, protože jsem byl v zahraničí. Po kratší projížďce po přilehlých okreskách a polních cestách se ale objevil problém. Z pravé přední vidle chcal olej. Nic velkého,

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.08.2019
    Uskutečněno: 23.08.2019
    Tachometr: 19100km
  • Zvýšení sedla

Moto přede mnou vlastnily dvě holky, takže motorka měla snížený sedlo. Bylo sice pohodlný, ale měl jsem pocit, že sedím příliš "v motorce", mám moc zalomený nohy a vůbec, že se tak nějak nemůžu pohybovat. Nový originál

Vloženo: 21.03.2019
    Uskutečněno: 10.02.2019