BMW R 1100 RS (1997)

Vlastník Kuba_CB
Vloženo 1.7.2017
Aktualizováno 1.7.2017

Motor prověřený desítkami let... Vibruje, ale skvěle táhne, přitom nežere, co víc si přát?

Yamaha TDM 850: Odradila mě častá závada klikovky dle diskuzí na internetu a hlavně už jsem bawo dřív měl. :-)

První dojmy - Měl jsem předtím R1150RS, kterou jsem poslal loni v Rakousku ze stráně (možná ne vlastní vinou, nepamatuji si 4 dny...). A je to BMW, víc netřeba dodávat. :-)

Motorku bych doporučil pro - Tomu, kdo chce něco na cestování. Ale je fajn i hodinová projížďka po práci kolem komína.

Doplňky na motorce - Tři origo kufry BMW na stejný klíč jako spínačka - paráda! Pod sedačku vyvedena 12V zásuvka původním majitelem.

Už jsem BMW měl, takže věrnost značce?
Mám jí krátce, takže jí dávám postupně do stavu ke své spokojenosti.
Po loňské bouračce v Rakousku na mojí předchozí R1150RS, jsem hódně moc opatrnej, takže si na sebe pomaličku zvykame. Zároveň nejsem střelec (spíš bych řekl posera, alespoň zatím... ) takže zatím moc soudit brzdy a ostatní nemůžu. Ze svého pohledu je shledavam více než dostačující. Spotřeba do 6l max.
Na cestování asi bude, ale zatím jsem s ní dál než na pár hodin nebyl...

Kuba_CB
Kuba_CB napsal 22.08.17 v 02:13

Díky za komenty, zatím jen obrovská spokojenost. Vybral jsem dobře. Všem vám přeji spoustu kilometrů bez závad a hlavně kolama dolů.

Milan1963
Milan1963 napsal 02.07.17 v 12:54 10b.

Osvědčený stroj, at' z něj máš jen radost.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.17 v 22:22 10b.

goldrex
goldrex napsal 01.07.17 v 14:31 10b.

hodně štastných kilometrů kolama dolů

spike-cz
spike-cz napsal 01.07.17 v 13:23 10b.