Kawasaki VN 800 (1996)

Vlastník Babrak77
Vloženo 30.6.2017
Aktualizováno 17.6.2020

Pekny zachovaly kusok. Najazd 11 tisic km . Po tych rokoch statia trosku zo zaciatku kym sa rozhybala ale uztak ide super.

Motorka koupena od Mot-art

Yamaha XVS 650 Dragstar Classic: Viac sa mi páčila na fotke ako v skutocnosti boli obe na predaj ale vyhrala kawasaki
Honda VT 750C Shadow: Nejak mi nesadla.

První dojmy - No po prvej jazde som hned vedel ze proste tuto motorku chcem. Som zaciatocnik takze sily ma na moj vkus az az :-) Zo zaciatku to bolo trosku tazke na mna kym som si zvykol na tu vahu ale uz sme sa skamaratili :-)

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodna ludom co sa idu vozit a nie pretekat ale to zrejme pochopi kazdy kto uvazuje nad chopprom/cruisrom. Je to moja prva motorka tak kludne aj zaciatocnikoms odporucam.

Doplňky na motorce - Moto som kupil bez doplnkov, boli na nej len brasne po zimnom upgrade namontovany padaci ram s predkopmi, rolka, plexi som kupil na riaditka ale po par jazdach som to preobil na vidlu Dalej je tam vlastna vyroba opierka kedze sa mi moc nepozdavali tie lacnejsie a na drahu neboli financie, akurat este cakam kym mi vyrezu dozadu napisy do nerezu potom to bude tip top. A posledne co som dorabal je otackomer na chopper trosku nezmysel ale tak chcel som zaplnit miesto na na riaditkach a urobil som ho na konektor tak nie je problem dat to dole

Moto je presne taka ako by som si predstavoval na zaciatok pre cloveka ktorý chce jazdit na tomto type motocyklov. Jazda je na nej super aj ked mam stale velky respekt pred tymto cruisrikom a zdaleka som este nevyskusal co tato masina dokaze. Ako som uz aj o nej cital je trosku tvrdsie pruzenie alebo za to mozu nase hrozne cesty na slovensku Zadna brzda fakt nebrzdi skoro nic(tak na paradu tam je ) Trosku jednoduchsie som si predstavoval cistenie a mazanieze retaze. Ked som ju cistil daval som dole sedlo koli brasniam a kryt retaze aby tam bol aspon trosku pristup a trvalo mi to asi hodinku takze celkom dost ale tak kto ma svoju motorku rad urcite sa rad kolo nej mota vylepsuje ju Snad pridem na rychlejsi sposob casom. Moto je na pohodove jazdeniea aj ked momentalne bez plexi na mna dost fuka hlavne ked este pofukuje vietor.. Ale urcite som rad ze som sa rozhodol prave pre tuto . To bola laska na prvy pohlad.

15.3.2018
Tak zachvilu nam zacina nova sezona tak som sa rozhodol ze napisem nieco o mojej moto. Poruchy som na nej riesil za minulu sezonu len dve raz mi zalialo karbec a strhnuty zavit na vypustny srob oleja(prerezaval sa vacsi) . Bolo to strhute uz byvalym majitelom . Ale myslim ze na to kolko ma moto rokov je to super . Jazdi sa na nej super lahko sa ovlada akurat mi trosku zacala vadit konštrukcia ze ma nepustia stupacky a stojan viac sklopit tlmenie som si nastavil na najtvrdsie kedze vacsinou jazdime dvaja a to ma trochu hneva ako poriesili nastavenie predpatia pruziny ze sa k tomu neda dostat, tak pri jazde solo je to trochu tvrdsie . Ale nelutujem ze som vybral prave kawu . Akurat ma mrzi ze to nie je moc na dlhe trasy :'( po 5 hodinach jazdenia ma tri dni bolel zadok

dinli73
dinli73 napsal 23.04.18 v 21:07

Pekna moto, vela prijemnych zazitkov na nej zelam

Walthass
Walthass napsal 04.07.17 v 22:34 10b.

Moc hezká, ať to frčí...pěkný lakování

zain1
zain1 napsal 04.07.17 v 13:16 10b.

Pěkná mašina!

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 30.06.17 v 18:56 10b.

Řek bych dobrá volba , ať slouží a ať ti pěkně ubíhají km na těch našich cestách

dědoušek
dědoušek napsal 30.06.17 v 18:45 10b.

Tak...ať si rozumíte.