Suzuki GSF 600S Bandit (1998)

Vlastník radusak98
Vloženo 20.6.2017
Aktualizováno 8.5.2018

Má to relativně sílu, ale i tak bych řekl že se tenhle sršeň hodí i pro začátečníka, když to má v hlavě trochu srovnaný

První dojmy - tay asi není co vysvětlovat, prostě bandit :D .. sedl mi neuvěřitelně, jak dělanej, je už staršího roku výroby tak občas nějákej škrábanec, pření světlo z anglie (takže svítí místo na choce na protijedoucí auta, ale ještě si nikdo nestěžoval, taky tam schválně nic moc silnýho neávám :D

Motorku bych doporučil pro - klasický cestování, někam chci, tak tam sakra jedu.. a je jedno jak daleko, tenhle stroj vás podrží... teda když se o něj budete taky trochu starat 3:) :D

dost lidí ríká že se na tomhle šestikilu moc daleko v kuse cestovat nedá, to je sice pravda, ale jen pokud vezete baťůžka.. za jízdy na vás pořád padá a ani pro jednoho to příjemný neni (teda.. ehm.. je.. ale po pár desítkách nebo stovkách km v kuse vás vážně začnou bolet záda když to něják jinak nevychytáte :D) .. ale v momentě kdy jedete sami si dovedu představit si 300km v kuse na pohodu dát... při spotřebě 6l/100 a 19L nádrži to vychází tak akorát :DD
jen jak je starší, nevim čim to, mě občas zlobí rezerva, když už tam padne tak se nedá nic dělat a dojedu, ale občas se mi v takových případech stane že mě doveze už jen 4km a já musim tlačit nebo stopovat :D ale to je jen moje chyba, holt tankovat se musí s předstihem... :D
jinak nezničitelnej motor a prostě a jednoduše dobrej stroj, i když je třeba říct že nemůžu s moc strojema porovnávat... přesto sem spokojenej a neměnil bych... leda bych někde na zemi našel 200k na novýho :D

Marge01
Marge01 napsal 21.06.17 v 09:23 10b.

Krásná motorka! taky ji mám a jsem spokojená. Udělala jsem si nové sedlo, aby zádíčka nebolela a případný spolujezdec na mě nepadal S tou spotřebou mě teda štveš-já mám tak 8-9 a nikdo si s tím neví rady A 300km jezdím běžně a nikdy nezklamala

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 21.06.17 v 09:13 10b.

Hroznys7
Hroznys7 napsal 21.06.17 v 07:46 9b.

Čau,v pohodě,tahle moto je postačujicí.Mám ji taky a svezení je bezvadný.Mám ji 3roky teprve,před tím 25let pauza,měl moto jawa 350.At slouží.