Suzuki GSR 600 (2009)

Vlastník Mersiie
Vloženo 12.6.2017
Aktualizováno 29.8.2017

Nezbedný červený drak do začátků.

Kawasaki Z 750R: důvod neuveden

První dojmy - Rozhodovali jsme se mezi Kawasaki 750Z a právě naším drakem Suzuki GSR 600. Je jednoduchá, lehká, skvělá pro začátečníky - nebo alespoň pro nás dostačující. Do ruky padla okamžitě.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo chce pěknou a svižnou motorku a nemá spolujezdce.

Doplňky na motorce - Padáky, laděný výfuk RP, větší štítek

Vybrali jsme si Suzuki GSR 600, protože nás zaujala svým vzhledem a recenzemi, které jsme se dočetli.

12.6.2017
Dnes jsme si motorku přivezli domů. Najeli jsme několik kilometrů s manželem a za manžela musím napsat, že on je spokojený na 110%. Jízda se mu zdá perfektní a plynulá, motor šlape jak má. Brzdy motorky jsou trochu slabší, ale jakmile si to člověk "osahá", tak je to v pořádku. Motorka se ovládá skoro sama.
Spolujezdec - trpí! Z motorky bolí kyčle a stehna :D Po třiceti minutách jízdy bolest absolutně všude a neumím si představit jet více než hodinu v kuse. I v těch třiceti minutách bylo pár přestávek v jízdě a nepomohli ke spokojenosti. Díky laděným výfukům RP máte celých třicet minut pocit, že Vám hučí v hlavě něco otravného a chcete to vypnout..
Úložný prostor takřka žádný, takže nutností do budoucna určitě bude nějaký batoh na motorku, ať jsou kam dát doklady, mobil apod..
Motorka je vhodná na okresky s dobře upravenou vozovkou. A jestli se s motorkou dá cestovat? Ovšem! Za předpokladu, že budete cestovat následovně - 20 minut jízdy a hodina pauza.Mluvím (píšu) z pozice spolujezdce. Kdyby manžel na motorce cestoval sám, tak se to určitě dá.. Ale jak říkám, manžel, jakožto řidič motorky je spokojený a nadšený.

Čadil
Čadil napsal 15.03.18 v 16:43 10b.

pěkný stroj

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 29.08.17 v 11:53 10b.

Pěkná moc .