Kawasaki Versys 1000 (2016)

Vlastník Hapo66
Vloženo 10.6.2017
Aktualizováno 27.6.2017

Požadavek byl - velká a pohodlná motorka na cestování s dostatečným výkonem pro dva. A Versys 1000 je přesně to co mi vyhovuje.

První dojmy - Můj Stromek byl bezva, ale ve dvou to chtělo větší výkon. Versys je víc na silnici, ale tam jezdím stejně nejvíc. Dnes jsem se přesvědčil, že volba byla dobrá. Bude potřeba doladit některé maličkosti, jako jiné plexi a možná snížení stupaček pro baťůžka, ale jinak super.

Versys se chová klidně a naprosto předvídatelně. Pro mě důležitá akcelerace ve dvou, splnila nadmíru mé očekávání. Vzhledem k najetým dvěma stovkám km zatím nechci příliš vychvalovat, ale jízda v zatáčkách i ve dvou super.
Brzdy skvělé i při prudším brzdění. Akorát baťůžek nebyl vždy připraven na takové zpomalení. Ale to vychytáme. Řazení naprosto v pohodě a motor jede jak drak. Uvidíme zda po najetí více km budou i nějaká negativa.
Provedena výměna plexi za nastavitelné od Givi. Zatím to vypadá, že výměna vyřešila největší problém. Najeto asi 700 km a pohoda. Díky stavitelnosti není problém najít optimální nastavení. Zatím najeto cca1500 km a myslím, že je to ta pravá. Pohodlná, výkonná s rozumnou spotřebou.

Emper
Emper napsal 17.05.18 v 14:21 10b.

Výtečná volba

Kavisek47
Kavisek47 napsal 17.06.17 v 13:14

Mám starší r. 2013 a jediné co vadí je fakt to plexi... jinak zatím taky super !!! Nejvíce mne naštvala spotřeba,kterou ukazuje 19.9 l normálka raději nekoukat a natankovat plnou a pak znovu a spočítat a najednou se do 6,5 vlezeš :)

Bonsai650
Bonsai650 napsal 17.06.17 v 07:54 10b.

vopák
vopák napsal 17.06.17 v 07:04 10b.

Parádní kawa..tak at' to krájí.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.06.17 v 00:34 10b.