Honda CBR 900RR Fireblade (1998)

Vlastník Pilothonda
Vloženo 6.6.2017
Aktualizováno 10.2.2018

Tak konečně je vysněný bike doma

První dojmy - Super jízda , ten motor je to to jsem fakt hledal, je to boží lineární ale výkonný- super krouťák.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že pro nadšence :-), pro ty kdo ocení tyhle klasické BIKY.

Doplňky na motorce - Moto ma instalovaný KN filtr, ten pujde pryč jako první, pak dynojet asi stage1, laděný výfuk- perfektní zvuk.
Takže vše vyčištěno, KN pryč, nemám rád tyhle srágory, origo filtr, snížit Dynojehly a seřízený volnoběh a už to zase lítá
Ještě vyměněn termostat, byl naplno otevřen, a přední brzdové desky SBS sintr.

Musím přiznat, že tyhle starší biky mají stále nějaké velké kouzlo, a hlavně jsou stavěné celkově tak nějak poctivě. Tahle motorka byl vždy můj sen, který se konečně splnil, pořídíl jsem ho tak na lítačku.
Má již najeto přes 60tis., ale je ve skvělé kondici a to nejen motor, ale i vše ostatní, myslím že technika tohoto biku je skvělá, a to nejen funkčně, luxusní je motor - brutální tahoun. I jízda v kuse přes 300km myslím nedělá problém, prostě mi sednul, říkám nejlepší bike co jsem zatím jel .
Ještě pro klid vyčistíme karburátory, trysky v ultrazvuku, poladime a synchronizaci, a pak už jen jezdit

Paličkabláža
Paličkabláža napsal 04.02.19 v 15:55

Nazdar pilotehondo,sezona se blizi,co pro letosek noveho?Nebo chces furt hrkat na tym veteranu?Dyt se ti to rozpadne pod ritu,mas uz dost roku mnel bys poridit cosi novejsiho.A esi mas strach z vykonu,tak su firmy ktere ti to priskrti na 25kw to uz bys zvladnul ne?

Pilothonda
Pilothonda napsal 26.10.18 v 18:25

Tož super potrefená husa sa ozvala ,tož fajný profil což, tak pilujte techniku hošani alespoň přes tu zimu nějaké ty youtube videjka ať víte jak sa to robí Štěp... a spol Čus.

Paličkabláža
Paličkabláža napsal 12.10.18 v 14:07 2b.

synku z holkama te sledujem uz delsi dobu jezdis tak pomalu ze bys nas moh cosi naucit toz dej vedet

bruttopyr
bruttopyr napsal 30.08.17 v 22:28

Zdar, dneska jsme se potkali na Bílé a vidím, že fotky obou Bladeů už jsou tady!
Sluší to babičce i prababičce. Hlavně ji nikde nepolož, byla by jí škoda.

bruttopyr
bruttopyr napsal 15.08.17 v 22:42 10b.

Krasavice "Fireoblude", měl jsem ji v r. 2001 taky ve stejných barvách , tak ji udržuj v originále, ten je podle mě nejhezčí... Taková holka krev und mlíko... Žádná modelkovská chcíplinka!