Suzuki GSF 600 Bandit (2002)

Vlastník Hoffy
Vloženo 6.6.2017
Aktualizováno 29.1.2019

Konečně jsem se po letech vrátil do sedla a vybral jsem Bandita, tak snad bude dobře sloužit

První dojmy - Motorka je úplně jiné kafé oproti bývalé 125ccm, takže se pomalu seznamuju s větším strojem. Mám zatím najeto kolem 1tis. km, takže není moc co psát.

Doplňky na motorce - Pořídil jsem menší štítek proti větru

04/2017
Motorka se mi líbí jak vzhledově tak mi i padla do ruky. Co je pro mě nové je, že motorka má karbece a tím pádem používání sytiče, což ale není žádná hrůza :) Bandit je taky velmi živý a myslím, že po týdnu neomrzí. Za mě můžu motorku vřele doporučit, jediné co je trošku nepříjemné je to lehké vibrování, ale není to nic, co by se nedalo přežít :)

Tak za sezonu jsme spolu najeli přes 6tis. a jsem velmi spokojen, jízdní vlastnosti super a na motorku už jsem si hodně zvykl - před koncem sezony šla motorka do servisu, kde se udělala údržba co byla potřeba, vyměnila se nová spojka (stará začala klouzat) a motorka je připravena na další sezónu, konečně jsem si už pořídil i pořádné hadry (4sr kombinézu a kvalitní boty) takže se už nemůžu dočkat na další sezonu, kdy mám v plánu vyrazit někam za hranice (asi nejspíš někde k moři do Chorvatska)

Tak sen se vyplnil a zvládli jsme s kamarádem dovolenou v Chorvatsku, projeli jsme si i část Bosny a hodnotím to jako nejlepší dovolenou co jsem kdy zažil.

Tak motorka před zimou prodána, tak snad bude sloužit novému majiteli. A teď se pokukuju po něčem novém, zalíbil se mi kapotovaný Fazer 600, tak snad se naskytne nějaký v dobrém stavu ať můžu zase opět někam vycestovat.

Čadil
Čadil napsal 25.03.18 v 21:05 10b.

bandit

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 07.06.17 v 13:26 10b.