BMW F 650 GS (2001)

Vlastník Mejzlosh
Vloženo 5.6.2017
Aktualizováno 5.6.2017

Malý klenot, který mě uhranul při cestě po Itálii.

Honda XL 650V Transalp: Koupě GSka byla stastna haluz, za malo peněz hodně muziky!

První dojmy - .. po dvou sezónách na Jawě 350/640 a čtrnácti tisících na čínském endurku je to jako jezdit na kole, ovladatelnost a celkově příjemné ježdění je prostě super.

Motorku bych doporučil pro - Jak pro začátečníka tak pro člověka, který nechce cestovat s motorkou velikosti malého domku a nějakou dobu tráví na šotolince a mimo cesty.

Doplňky na motorce - Zatím jen origo plastovo-hliníkové kufry; je ji potřeba trochu osadit. První budou padáky..

Výběr moto začal už cestou po Jižní Americe, kde jsme s kámoši koupili čínské stroje MOTAR 250 a tím pádem jsme se stali motArkáři :)
Na konci cesty už jsme měli víc a víc jasno v tom, co kdo po motorce chce a ve výběru zůstali dva kandidáti.
GSko se dlouho přelo o první místo s Hondou TA 650 ale nakonec převážila touha jezdit více mimo afalt a také trochu náhoda, kdy jsem se dostal k dobře vypadajícímu kusu v Itálii, který si ho koupil na machrování, dvakrát vyrazil se ženou po taliánském severu a pak už se s ním jen sem tam poflakoval po městě. Motorka šotolinu neviděla, serviska vypadá věrohodně a tak nebylo co řešit.

MiKas004
MiKas004 napsal 06.06.17 v 14:23 10b.

Také začínám propadat kouzlu cestovního endura.
Přeji mnoho šťastných kilometrů !

Máťa123
Máťa123 napsal 06.06.17 v 07:36 10b.

scorpius1111
scorpius1111 napsal 06.06.17 v 07:30 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.06.17 v 23:08 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 05.06.17 v 22:25