Ducati Streetfighter 848/s (2015)

Vlastník janyh
Vloženo 3.6.2017
Aktualizováno 3.6.2017

Na tuhle motorku sem si myslel hezkých pár let a tak podle přísloví "kdo si počká, ten se dočká" to přišlo a o to větší je radost.

Ducati Streetfighter 1098/s: Příliš radikální.

První dojmy - Naprosto úžasný stroj, kde je vše tak jak má být a k tomu navíc je to ještě krásné! Má obrovský spodek, větší než jsem čekal a při rychlostech do 200 km/h není poznat rozdíl mezi 850 a litrovou mašinou. Je to prostě brutalita neskutečná!

Motorku bych doporučil pro - srdcaře co rád výjezdy ze zatáček po zadním kole

Doplňky na motorce -

Kompletní Termignoni

V minulosti jsem jezdil italskou motorku a byl jsem z ní stejně jako teď z SFka hodně nadšený. Byla to Benelli TNT 1130 Sport Evo a do teď jsem tvrdil, že to byla nejlepší motorka co jsem kdy měl. Ten tříválec je nářez a podvozek "jakbysmet". Potíž u Benellek je se servisním zázemím, dostupností dílů a i s technikou na mašině samotné a tak jsem se po třech letech ježdění rozhodl přejit opět k japoncům, kde je všechno hned a za půl darma. Japonci jsou obrovští držáci se super jízdníma vlastnostma, ale něco tam prostě chybí...
A ti, kteří to nechápou, ať jsou rádi, protože japonská mašina stojí půlku a budou na ní stejně rychlí a mnohdy i rychlejší. Ale ti co to chápou, pak ví o čem mluvím. Emoce z italský motorky nikde jinde nenajdete.

Díval jsem se jak po velkém "streetovi" tak po "baby" SF a vybíral. Na velkém jsem měl možnost se projet a ta motorka je prostě skvělá! Jednoduše řečeno okruhový speciál bez kapot a se širokýma řidítkama. Prostě tak jak to má být! Ale jsou tu dvě ale. První je, že abyste si jí užili, tak musíte jezdit pořád jenom rychle. Prostě klidný výlet a kochačka nic moc, to samé dát kafe na náplavce..radši pojedu tramvají :) A druhá věc, v nabídkách byly jen samé staré odlítané stroje a všechny za dost vysokou cenu.

"Baby" Streetfighter vůbec není "bejby" je to zabiják stejný jako jeho velký straší brácha. Je to pořád hodně radikální mašina, ale navíc si ten výlet na klid užijete.

Osobně mi průběh výkonu sedí a nevadí mi, že to nad 200 uvadá. Je to spíš ku prospěchu věci, zpomalit cestovní rychlost a dožít se stáří :)

Podvozek a brzdy top, to je bez debat. Je to "bajk" se kterého máte pocit, jakoby ho vyrobili přímo pro vás.

Je to velká srdcová záležitost a já se těším na každou projížďku s touhle rudou italkou.

LiborK
LiborK napsal 01.11.17 v 12:51 10b.

Tak ta je pěkná, sto bodou Oldo Hlaváček

JiříII.
JiříII. napsal 17.07.17 v 14:20 10b.

Naprosto jsi to vystihl. Trvalo mi to ale řekl bych,že už jsem si na dvouvál zvykl.Na radu Petty jsem dal dopředu 14 zubů a je to lepší.Ať dobře slouží

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.06.17 v 17:26 10b.

makyno695
makyno695 napsal 10.06.17 v 12:36

Zeloman
Zeloman napsal 05.06.17 v 15:40 10b.

no krasavec a závist