Yamaha YBR 125 (2007)

Vlastník B_Gie
Vloženo 24.5.2017
Aktualizováno 30.12.2018

Malá pohledná a šikovná, městská holka Rebecca.

První dojmy - Před autoškolou jsem na motorce nikdy neseděl, ale s touhle motorkou jsme si hned rozuměli. Pro mě (175cm) má ideální velikost a váhu. Ať už ve městě nebo mimo město jezdí parádně. Není to sice moto Valentina Rossiho a tak se musí počítat s tím, že vás občas někdo předjede, ale přeci jen je to 125ccm.

Motorku bych doporučil pro - Začátěčníkům na vyježdění, nebo starším, kteří už nemají potřebu závodit.

Motorku jsem kupoval s vědomím, že za 2 roky budu kupovat silnější a také, že s motorkami nemám žádně zkušenosti.
Na motorce cestuji každý den do školy a většinou si ještě po škole udělám malý výlet 30-100km.
Sice jsem neokusil požitek z jízdy na jiné motorce, ale tato mi naprosto vyhovuje, je malá, obratná, ideální do města, ale ani mimo město se neztratí.
Přední brzda zdárně plní účel, zadní - bubnovou jsem ještě nevyužil.
Občas svezu batůžek - mého taťku, u takhle malé motorky je to znát, ať už v ovladatelnosti, nebo při rozjíždění.
Spotřeba je pohádková, +- 3l na 100km a kdy jsem byl naposledy na benzině si už ani nepamatuji.

Co můžu hanit je úložný prostor. Plastový kryt je peklo sundávat a poté zas nandávat, navíc když se pod ním skrývá pouze baterie a malá přihrádka na nářadí.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 24.05.17 v 22:53 10b.

kola dolů