Jawa 250/353 Kývačka (1960)

Vlastník O.N.E.
Vloženo 23.5.2017
Aktualizováno 23.5.2017

Moc mě baví,má to kouzlo,člověk si říká co asi zažila při pohledu na ty šrámy co jí zdobí.Žádná turecká leštěnka

První dojmy - Super,dal jsem new pneu,nějaký to lanko,aku,vyčistil a frčí jak za mlada,prostě super.Má to koule!!!

Motorku bych doporučil pro - Asi jenom pro mě,láska na první pohled :-D

Doplňky na motorce - Ohlé řidítko,půjčené sedlo z "vojáka",každá stupačka jiná

V poslední době se mi libí tyhle staré časem zkoušené stroje,ozdobené nějakým tím šrámem.Stroje co mají duši,leštěnky jsou fajn,jsou koukavé ale je to v podstatě new stroj a v poslední době made in turkye.No nevím,jsem toho asi překoukanej.Ikdyž teď stavím zase jednoho skůtra co bude vic naleštenej než před těmi 50 lety ale tam to jinak nešlo
Mám doma,v krabici,vedle postele, jednu nalakovanou panelku,motor udělanej,chrom hotovej...ale nějak se mi do ní nechce.Mám jí už takhle 10 let,připravenou na složení.Proč se mi do ní nechce???Protože byla úplně luxusní A1 stav,já jí celou opískoval a dal do komaxitu...jooo člověk byl hrozně blbej.Zas na druhou stranu v té době to stalo bůra a vůbec se to neřešilo..ale teď vím že i když se budu sebevíc snažit tak už nikdy nebude tak pěkná jak byla
Ale o tom až jí někdy dodělám,teď tu mám krasavici která jede,brzdí,svití a bez žádného vape atd.Radost se na ní projet dneska mě malinko školila volná fajfka,takže co výmol tak bleee a nic ale o tom to je !!!
Na elefanty taky jezdím starou 353 a taky zapalko org a bez jakéhokoliv zaváhání a že píchnu to se stát může.
Chtěl jsem jenom říct aby lidi zbytečně nerenovovali krásné stroje.Mám jednu známou co mají tryskání tady u nás a když to tam vidím teď např černá čz sportka,linky,chrom na nádrži pěkný a pán řiká není omlacená ta půjde do prášku za 1200 celolak nesundal ani Aj štítek,tak ho mám stejně by nepřežil

Marty68
Marty68 napsal 13.05.19 v 12:43 10b.

super mašina a dal bych i 12 bodů za ta slova o patině...Taky jsem zkomaxitoval v minulosti moto a taky mám patiňáka.

w_i_l_l_y
w_i_l_l_y napsal 26.06.17 v 19:54 10b.

Ta je vypada to ze sem zazil uplne to same, take sem udelal pred sedmi lety krasnou origosku do komaxu a do ted lituji ze sem na to sahal, ale podarilo se mi sehnat jinou patynovku takze to stridam,jasnech 10b opatruj ji

DennySV
DennySV napsal 30.05.17 v 14:10 10b.

Moc pěkné

Bonsai650
Bonsai650 napsal 30.05.17 v 11:01 10b.

Presne ako píšeš...je to tak...

fidlimydli
fidlimydli napsal 30.05.17 v 10:39

Ohnuté řídítko bude zřejmě nějaká speciální omezená výrobní edice. Taky jej na 353 mám.
Taky dávám přednost patinovkám.