Kawasaki Z 1000 (2004)

Vlastník aaamoto
Vloženo 23.5.2017
Aktualizováno 6.5.2019

Výměna řídítek gripů a montáž tlumiče řízení

Vloženo: 04.03.2018, Uskutečněno: 25.02.2018, Stav tachometru: 28650 km, Zhlédnuto: 16x

Protože je v plánu změna barvy, protože se nijak zvlášť nevyžívám ve zlatý barvě, a taky proto, že původní majitel nasadil hrozně rovný a při jízdě sem měl vytočený zápěstí a po chvilce mě začalo bolet. Musela přijít na řadu výměna řídítek. Koupil sem si teda líp tvarovaný v černý barvě. Tady asi není důvod se o něčem podrobně rozepisovat, výměnu řídítek zvládne průměrně inteligentní šimpanz. Když už sem v tom byl, vyměnil sem i gripy, originály byly už dost potrhaný. Gripy sou z Ebay a než mě začnete kamenovat, že sou to padělky Barracudy, tak to sem po pravdě nevěděl, vybral sem si ty, co se mě líbily a na fotkách na Ebay byly bez těch nápisů, takže to sem zjistil, až přišly. Z Ebay pochází i tlumič řízením, kterej mě i s montážní sadou vyšel na cca 1300Kč, takže cena velice příznivá. Je pravda, že je na něm ta cena znát a nějaký menší vůle v něm sou, ale není to nic hroznýho, ale to se ukáže až při jízdě, teď těžko soudit. No a hlavně se ukáže jak dlouho vydrží.

• Sedlo DDT

Jejich sedla se mě vždycky líbily, ale vzhledem k ceně a k tomu, že ze začátku sme jezili kolem komína a až časem se k tomu přidaly i delší cesty sem to pořád odkládal. Bolavou prdel sem řešil na cestách vždycky, ještě n

Uskutečněno: 13.04.2019
  • Výroba držáků na bočáky

Při cestování není místa nikdy dost a protože výrobci kufrů a nosičů na naháče kašlou, musel sem se pustit do výroby držáků sám. Použitá pásovina 20*5, časem uvidíme, jestli byla dostatečná. Jenom doufám, že vydrží teplo

Uskutečněno: 23.03.2019
  • Úprava barvy

Tak abych trochu ladil, nechal sem většinu stříbrnejch dílů hodit do černýho komaxitu a doplnil o modrý blbosti, ještě by to chtělo zbavit se zlatejch tlumičů, vejfuků a brzd, ale s tím už je moc práce, takže to zůstane

Uskutečněno: 09.03.2019