BMW R 1150 GS (2003)

Vlastník holoubatkotdm
Vloženo 23.5.2017
Aktualizováno 23.5.2017

Motorka mne uchvátila hned na prvni pohled a už davno jsem o ni snil.

První dojmy - Mé první dojmy předčily mé očekávání. Jel jsem si pro motorku do Liberce na svém TDM což bylo 380km a zpět jsem už jel na BMW. Padlo mi do ruky hned po ujetí páru kilometrů. S Yamahou jsem byl moc spokojen ale jelikož jezdim s batůžkem tak jsme jezdili často pretižení. Tak jsem začal vybírat větší moto.

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych ho doporučil tomu kdo chce jezdit pohodlně, bezpečně. Kdo rád cestuje daleko a dlouho tak si myslím, že tento stroj bude uplně perfektni.

Doplňky na motorce - Motorka je velmi slušně vybavena:vyhřívání rukojetí, kryty rukojeti,vysoké cetovní plexi, tři hliníkove kufry, kryty hlav válců, přidavne mlhove svetla, kryt pod motorem, padaky,

Motorka mně nadchla od samého počátku. Ten pocit bezpečí a pohodlí. Trošku jsem ze začátku měl problemy s ovládáním směrovky. Ale da se na to zvyknout. Jizdni vlastnosti byly po ujetí prvnich 400km nesrovnatelne s tdm kem.Posed , siroká řídítka supr. No už se těším na nějakou tu moto dovolenou.

holoubatkotdm
holoubatkotdm napsal 26.12.17 v 20:17

možná se potkáme,svět je malý. a dá se i tomu trošku pomoct.

VPS16
VPS16 napsal 26.12.17 v 15:49 10b.

jj modrásek je modrásek. Pěkná motka, třebas se někde cestou postkáme

Tomle
Tomle napsal 01.12.17 v 08:00

Jj výročky jsou nejkrásnější

Whisky
Whisky napsal 21.09.17 v 08:54 10b.

Mno pěkná...nepotkali jsme se? My bili na cestě do Rumunska, na nějaký benzince :)

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 23.05.17 v 04:27 10b.