Honda NC 750X (2016)

Vlastník foltyntom
Vloženo 21.5.2017
Aktualizováno 28.5.2017

Krásná, praktická, lehce ovladatelná, pohodlná motorka

První dojmy - Přišlo mi, že jezdí tak nějak sama. Už od začátku mne překvapovala velmi nízká spotřeba.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci i ošlehaní motorkáři, kteří mají rádi pohodu a nechtějí být brzda provozu

Doplňky na motorce - padací rámy original Honda
Vyhřívané rukojeti Oxford Hotgrips Premium Touring
chrániče rukou SW -motech Kobra s blinky
přídavná halogenová světla GIVI S 320
kufry GIVI Trekker Outback

Honě jsem přemýšlel jak napsat recenzi na tenhle skvělý stroj a musím říci, že bych asi jen popisoval něco co bylo již popsáno v tomto článku. http://motohouse.cz...si-motorka-na-svete/ Určitě to není nejlepší motorka na světě, ale mne baví a slouží mi skvěle.

Jezdím na ni prakticky každý den kdy se dá jak do práce, tak na výlety. Přirostla mi k srdci. Nevím čím to je, ale tak nějak jezdí sama, stačí jen pomyslet a už se naklání do zatáčky nebo kličkuje v koloně mezi stojícími auty na D1.

Aktuálně mám najeto něco přes 5000 km a není nic na co bych si mohl stěžovat, je to prostě skvělý stroj ať už svou lehkostí jízdy nebo třeba skvělým zavazadlovým prostorem. Spotřeba mne taky moc mile překvapila. Na silnicích jezdím podle předpisů maximálně +20 km/h, vypozorovaná spotřeba mimo město 3,3 l/100km na dálnici 4 l/100km celkově v průměru 3,6 l/100km a to nejsem opravdu brzda provozu.

Letos mne na ní čeká cesta do Rakouských a Italských Alp, tak uvidíme jak se jí tam bude líbit

Tomino77
Tomino77 napsal 13.02.18 v 20:35 8b.

Parádní

Myschan
Myschan napsal 24.06.17 v 17:09 10b.

Spolehlivá Hondice

greydog
greydog napsal 02.06.17 v 21:37 10b.

Gratulace!Dobrá volba!

Geodet
Geodet napsal 29.05.17 v 06:06 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 28.05.17 v 21:43 10b.