Suzuki GSX-R 750 (2001)

Vlastník Fruity
Vloženo 17.5.2017
Aktualizováno 17.4.2019

Trochu něco jiného oproti tomu na co jsem byl zvyklý, ale rozhodně mi sedí. Pohodlnost je subjektivní.

Motorka koupena od Ruza (Pačlavice)

Suzuki GSX-R 1000: důvod neuveden

První dojmy - Rozhodně první dojem byl "Tohle už snad bude stačit" ale pak jsem si vzpomněl, že to jsem si říkal u každé motorky předtím a předčasné závěry jsem si tedy odpustil :)

Motorku bych doporučil pro - Nemyslím si, že by byla úplně vhodná pro začátečníky nebo někoho s bolavými zády

Doplňky na motorce - Výfuk Akrapovič

Vybral jsem ji, jak s ohledem na peníze, tak s ohledem na vzhled. Jelikož mám rád originální vzhled, a tak mi padl do oka tenhle kousek. Nájezd sice vysoký je, ale je to lepší než žít v přesvědčení, že jsem koupil voňavku od doktora co s tím jezdil jen v neděli do kostela a od roku 2001 najezdil 20 000km :D Po prvních pár kilometrech jsem si myslel, že mi nejspíše upadne levá ruka. Oproti TDM je spojka až neskutečně tuhá. Jestli je to chyba nebo vlastnost budu teprve zjišťovat, zatím to nemám s čím srovnat.

Po dvou sezonách mužu říct, že mi tahle kočka fakt stačí :)) Jede jak vzteklá, ale oproti všemu co jsem předtím okusil je i hodná. Stabilita v zatáčkách je nesrovnatelná, to prostě žádná jiná třída nabídnout nemůže. Brzdy jsou celkem mizerný, co si budeme povídat. To je celkem známej problém u Suzuk z těchto let, na modrý třmeny z R1 co měla TDM vzpomínám se slzou v oku :( Gumy žere celkem slušným tempem, ale na Dukny to nemá, takže pohodička :D Stará paní už má natočeno skoro 77 000, pořád chytá na brnknutí a mezi výměnama si s litrem oleje uplně hravě vystačím, prostě starý dobrý železo :) Rozvodový řetěz je prý nejspíš původní a je ještě v dobré kondici, jediné co zlobilo bylo dobíjecí relé, což je zase jeden z profláknutých problémů. Okruh je s tímhle sranda, ale jen dobré nařadí nestačí, je toho tolik co se ještě musím naučit, snad mě potom přestanou předjíždět borci na nahačích :D

Hayabusa
Hayabusa napsal 17.05.17 v 16:08