renocar_unor

Kawasaki VN 800 (2003)

Vlastník PCZ
Vloženo 16.5.2017
Aktualizováno 24.11.2021

Po pěti letech domácích diskusí s mojí nejdražší polovičkou o volbě silničního stroje, bylo rozhodnuto během několika hodin, jdeme do Driftera.

První dojmy - První dojmy? Totální nespokojenost s ovladatelností motocyklu se ženskou za zadkem, Drifter mi tak nějak nezatáčel ale už je doma skoro rok a vyměnil jsem 8 let staré pneu a dnes je to jííízdááá.

Už je mi taky pár let a po minulém vyválení se ve strništi mi bylo od známých doporučeno: se uklidnit...prej no tak jsem zvolil toto a dospěl jsem k názoru že měli pravdu. Když jsem šel do Driftera, tak jsem vlastně vůbec nevěděl co kupuju, hlavně aby bylo zas na čem jezdit, dnes vidím že to byla volba nad volby a nedám na něj dopustit...páč nad nad tenhle stroj asi není, to mi snad potvrdí každý z majitelů. Je to moto který je flexibilní a variabilní, každý majitel si ho přisbůsobí svojí představě, s dvojsedlem, jednosedlem, podoma vyráběným jedním a druhým sedlem, třásně čím delší tím lepčí, kufry, rolky a vůbec všechno podle image majitele na moto pasuje a ty blatníky jsou fascinující, jdou prodloužit ozdobenýma třásněma s končama atd atd, já osobně bych teda bez hlavy rudochovy na předním blatníku nevyjel
Po ročním používání Driftera...cca 3 tis km mi snad nesedí jen sedlo...tvrdý a zadní brzda nemá moc ůčinek. Pro batůžek asi dobrý.. nestěžuje si a sezení prý dobrý a hlavně stačí vnímat okolí

Guga
Guga napsal 25.11.21 v 13:52 10b.

Dnes již legendární

mikru
mikru napsal 29.08.17 v 22:54 10b.

Jenniks
Jenniks napsal 07.07.17 v 11:12 10b.

Sice hororový úvod , ale závěrečné nadšení z volby mne uklidnilo! Užívej a jezdi..zadek si zvykne..hlavně se už neválej po strništích!! A za tu šik barvu jednoznačně deset

Bágio1969
Bágio1969 napsal 23.05.17 v 18:23 10b.

Hezká klasika.

Saša-hk
Saša-hk napsal 19.05.17 v 11:47

Hezká, hezká , přeji jen pohodové km a vždy šťastný návrat. Máš tam 10b.