renocar_unor

Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník allaimr
Vloženo 4.5.2017
Aktualizováno 8.4.2018

krásná, lehká a moc Rychlá Raketa :)

Motorka koupena od FIRMA:Miroslav Křeček - Benemoto (Benešo - Všechno v pořádku. Naprostá spokojenost. Velmi slušné jednání, rychlé vyřízení všech papírů. Děkuji a doporučuji všem.

První dojmy - Naprostá extáze

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro ty kteří už nějakou tu silnější motorku měli.

Proč jste si vybral tento stroj? : Vybíral jsem docela dlouho a tahle mi uvízla v hlavě nejvíc prostě Krásná, lehká velká motorka, která z tech třech co jsem vybíral nabízí nejvíc muziky za málo peněz :) Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti? Najeto prvních 1500 km. Super,super a zase super. Výborný podvozek, brzdy a super motor s hladkým lineárním nástupem výkonu bez kopance ve vyšších otáčkách + má i větší úložný prostor pod sedlem spolujezdce. Pro občasnou kratší cestu i s přítelkyní určitě nutnost držáku spolujezdce na víčko nádrže pro trochu lepší vzájemné pohodlí. Kde se motorka cítí nejlépe a kde naopak ne? Terén, silnice, město? Nejlépe vám s ní bude určitě vždy někde na okruhu bez spolujezdce a bez držáku. Snad se brzy taky dostanu někam na okruh. V provozu to snadno překračuje všechny povolené rychlosti a vy se musíte pořád hlídat ;)

Martas38
Martas38 napsal 20.05.17 v 20:18 10b.

moc dobrá volba